Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

2 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 3

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Gedukas

[ Atmesta ❌] Peikiu surugusi Kefyra :D

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime:  Gedukas
Peikiamo asmens vardas žaidime: Kefyras
Už ką peikiate šį administracijos narį: free mute. Ejom pvp sakau šokam į duobe sako gerai sako be op sakau gerai išokus į duobe liko jam mažai hp suede opa ir paklausiau ar tu debilas? nesilaikai žodžio ir gavau /mute ?
Įrodymai: 
855708fcaea7586f430e43476c615001177.PNG

  • Neigiamas 1
  • Haha 10

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), Kefyras rašė:

Sveikas Gedukai, amm nežinau  kam čia reikia rašyti papeikimus, nors pats įžeidinėji, jei nesi gudras, tai nemano bėdos.

įrodymai :  https://imgur.com/a/NWFJBJK

Tau klausimas buvo uzduotas o ne zodis kaip izeidimas

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kiekvienas žmogus turi savo liniją užsibrėžęs ties kuria įsižeidžia ir kiekvienam ji yra skirtinga.

Šiuo atvėju aiškiai matos kad iš pykčio rašei, ir tai, kad padedi klaustuką, tai nereiškia, kad gali visko išvengti. Tavo klausimas realiai buvo retorinis, interpretuojant, kad jis yra debilas. O tai yra įžeidinėjimas.

Mano nuomonė tokia.

@Qjis 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kaip įmanoma tiek nesuvokt, kad taip rašyt tikrai nėra priimtina. Aišku galėjo apsieit įspėjimu, kad neižeidinėtų, bet pats gedukas irgi nekažką poėlgį parodė. Manau abi pusės padarė klaidą, bet tai netūrėtų duot įspėjimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 valandos(-ų), Dzygius rašė:

Kiekvienas žmogus turi savo liniją užsibrėžęs ties kuria įsižeidžia ir kiekvienam ji yra skirtinga.

Šiuo atvėju aiškiai matos kad iš pykčio rašei, ir tai, kad padedi klaustuką, tai nereiškia, kad gali visko išvengti. Tavo klausimas realiai buvo retorinis, interpretuojant, kad jis yra debilas. O tai yra įžeidinėjimas.

Mano nuomonė tokia.

@Qjis 

Aš paklausiau ne su ta esme kad izeisti gal rimtai jis toks? Taremes be opu pasieme opu nuzude ir aš jo paklausiau

Redaguota nario Gedukas
Klaidos
  • Neigiamas 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Situacija 50/50, Kefyras galėjo ne taip jautriai sureaguoti, o tu galėjai gražesnį žodį parinkti. Šįkart papeikimą atmetu.

Tema rakinama

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×