Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

24 iš 180 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Acho

[ Atmesta ❌ ] Peikiu Kiwixos 2x

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Acho
Peikiamo asmens vardas žaidime: Kiwixos
Už ką peikiate šį administracijos narį: Žaidėjas spamina, o ji  sėdi afk  ir nieko nedaro spamas buvo tiesiog nenormalus, ir ji nieko nedarė ir neregavo į mano žinutes  o kaip aš spaminau tai sugebėjo užmutint o kaip  kitas tai jau nereik reguot.
Įrodymai: https://imgur.com/a/l5TyKm7

  • Neigiamas 1
  • Haha 8

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tiesą sakant nežinau ką bandai įrodyti. Įrodymai ,jog spaminai chat'a pateikti praeitame papeikime ? Žaidėjui Fix už spam'a nedaviau mute/warn ,kadangi prieš mane tai spėjo padaryti ChatMod Velnias(pridedu jo screenshot'us). Taip pat nežinau kam reikia girtis serveriui ,jog parašei man papeikimą - esu tikra, jie pamatys ?. P.S Ištikruju graudu, tokiems žaidėjams kaip tu siūlyčiau atimti Papeikimo arba /skelbimas galimybę, kadangi matosi nepriimi to rimtai.ppk2.1.png.30317f8f3e4972d6806071bfb38f646e.pngppk2.2.png.f2abed875600ecdd32d91adf482690ee.pngppk2.png.129bcf6561da6e17e5352e9213e93813.pngppkk.png.45cb338185b3214ca5974d85d582c0f6.png

ppk22.png

EDIT: be to nemeluok, mute negavai tik /warn, viskas juk matosi discordo serveryje bei forume. ?

Redaguota nario Kiwixos

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gerai čia tik nepradėk tau į msg buvo rašyta 8 kartus kad spamina, žaidėjas vardu fix, ir tu net nieko nesugebėjai padaryt tai ir nusipelniai papeikimo nu žodžiu, palieku sprest Policijos Komisarui @tiger 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Primenu, kad po 00:00 mes leidziam zaidejams tarpusavyje chatinti per skelbima ir /g.  ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites


Čia tave įspėjau jau. Dar bandymas "Nuversti" kažką  - būsi užblokuotas. Nebent turėsi FAKTUS, ĮRODANČIUS JŲ KALTĘ.

P.s pagavai - eik rašyti tą papeikimą, o ne sakyk ? , vis tiek nieko iš to nebus.

 

Papeikimas atmestas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×