Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
feduk_xx
3
lageriofanas
4
musekase
5
naparukom
6
freed
7
s1ckboyy
8
ryanliew49
9
psystrom

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

9 iš 167 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 17

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

manpohuiasZopa

Narys
 • Pranešimai

  56
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

8 Neutralus

Paskutiniai profilio lankytojai

Naujausi lankytojų blokas yra išjungta ir nebėra rodomas kitiems vartotojams.

 1. @ciga Nu tai jei 15min tai galėjo tik į msg parašyti, Suprasčiau kažkokiai nesąmone vpš parašyčiau tai jo, bet čia tai ne nesąmonė.
 2. @ciga Būčiau gavęs įspėjimą, bučiau neberašęs, o nuo kada mutiną už pasisveikinimus??? gal naujas žaidėjas atėjo ir tas dar nematė? Būti jis pasakęs kad negaliu aš rašyti bučiau nerašęs. Iškart Tiesiu taikinių mūtiną.. Nekažka.
 3. @ciga, Aš per /eme parašiau porą kartus tapačia žinute ir vsio, įspėjimo nedavė tai nieko ir nemačiau. @SmurFas Vpš pohui @Calijero Aš tau grasinau ppk?? Tu čia mane grasinai mutinti. Kokia nesąmone? negaliu aš priminti žmonėm kad laikas į mokyklą??
 4. Klausimas: Nuo kada negalimą keiktis serveryje? ir nuo kada negalima keiktis /msg ??? Teemu -> Calijero: [aš -> ~Calijero] Negaliu aš sveikintis serveryje blet? nuo kadą nahui Calijero -> Teemu: [~Calijero -> aš] dar nusikeiksi mute gausi Galit logus žiūrėti.
 5. Jūsų slapyvardis žaidime: techno Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Calijero Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Free mutiną, ar aš kažką blogo parašiau per /eme??? Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas): *Jei vaizdo įrašas, nurodyti tikslų sekundžių ar minučių intervalą: P.S Tas MNIC parašė kad profit shopas, atėjau ir pradėjo daužyti mane, o aš buvau su /pvp ir nenužudė, kažką darykis su juo.
 6. @Pofkeee Pradėk eit į mokyklą, nes matosi kad atraufaves jau.
 7. Ir axe ir sword. Palaukti tik. bus žopa.
 8. Baklazanas - 2342 - Deleted - HackIsLegits. SUBINKIT YT.
 9. Kaip ir sakiau, per vieną įžeidinėjau, bet per kitą, nesimato kad įžeidinėčiau jus.
 10. @tiger Parašiau kad smirda bybiais, kur įžeidinėjimas čia?? Pakalikas neįžeidimas.
 11. Tai gerai, matai mano įžeidimus kažkur????
 12. @tiger Su pirmu acc, per daug išreiškiau savo nuomone, tai okey, banas viskas aišku, bet ne su kitu, porą sakinių parašiau ir piso baną.
 13. Teemu, kuo aš būtent tave įžeidžiau? Su šituo accountu? Koks geras, blogas banas. Netikslus priežasties apibūdinimas. vyniok iš čia?? Dfk.
×