Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

112 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 128

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Visas aktyvumas

This stream auto-updates     

 1. Vakar
 2. Bandomasis chat moderatorius vadovavosi šiomis taisyklėmis tildant žaidėją. Papeikimas atmestas.
 3. Ir kas čia užkliuvo? "krč"? 💀
 4. ANKETA: Tavo vardas žaidime: DableQ Peikiamo asmens vardas žaidime: SayN0M0re Priežastis: Nežinau, atrodo uždaviau padorų klausimą žmonėm, kadangi daugiau nėra būdų kaip viešai paklaust žaidėjų (Nesiruošiu eit ir klausinėt asmeniškai kiekvieno žaidėjo ir papildomai domėtis kam, tai yra aktualu ir kam ne). Jeigu čia ištikrųjų teisingas užtildymas, tai nežinau siūlyčiau susitvarkyt savo skelbimų taisykles. Nes jos visiškai nelogiškos. Suprantu, kai, tai yra piknaudžiaujama (uždavinėjami random klausimai kurie visiškai nelogiški ir nereikalingi), bet kitu atvėju nematau tikslo užtildyt už tokius skelbimus, tuo labiau, kai serveris net 200 žaidėjų nesiekia. Gi nenumirsit nuo tų skelbimų. Prašau už papeikimą, taip ir nesupratau už ką buvau užtildytas. Įrodymai: https://prnt.sc/xd-xvQpkVrLH
 5. Mute teisingas + gavai ban'ą. TEMA RAKINAMA
 6. bent kaskas susije su tikrais pinigais yra laikoma kaip nelegali veikla 😉
 7. O tu paskaityk dar karta taisykles miestas priziuretojau. 🙂 "kurie nupirktų/parduotų ką nors už realius pinigus" kurioj vietoj as pardavinejau ar pirkau iš kažko?
 8. o tai kam prirasei zodi paypal? kaip suprantu siulai eiti 1v1 ir is paypal pinigu 😉
 9. ANKETA: Tavo vardas žaidime: glfx Peikiamo asmens vardas žaidime: krist Priežastis: Sveiki, buvau nuėjes nuo kompo gal kokiai gerai 20 minučiu parašiau skelbima ir pyst mute. Žiurėjau taisykles kad kažka blogo bučiau rašes nebuvo? Nes jau realiai su tokiais epiniais *chat modais* nepirmas aš nukenčiu. Ir taip 09 taisyklė aš niekam nepardavinėjau nieko ir iš nieko nepirkau 🙂 Įrodymai:
 10. Paskutinė savaitė
 11. Tavo vardas žaidime: Bienko Giriamo asmens vardas žaidime: Swetoff Priežastis: Labai gerai atlieka savo pareigas! vertas paaukstinimo.
 12. [ Pagalba ] @Beqnoi komandą paliko savo noru.
 13. Užblokavimas teisingas, unbano nebus. p.s failas nebuvo niekur perkeltas. Čytai buvo injectinti, o failas ištrintas per šiukšliadėžę. (prieš patikrą čytai buvo selfdestructinti). + Pastebėjau jog iš serverio dažnai išmetinėja tave už "Hitbox". + Ne pirmas banas pas tave už čytų naudojima 😉 Šita nuotrauka parodo, jog kartu su minecraft'ais buvo naudojami čytai. Tema rakinama!
 14. Ar tu tuo isitikines tu man sakiai kad turiu paslepes nors yra istrinti buvo 1h kazkur praeitas laisvai turiejai paleist ar tau nedaeina?
 15. Sveikas ir ačiū už papeikima. cituoju "rado istrintus cheat kurie buvo pries mazdaug gal 5h trinti" Patikra tau buvo daroma "2024-02-21 03:27:07" Fil'e buvo paslėptas 02:18. Sutikrinus log'us, radau , kad tuo metu tu buvai serveryje. Meluoji, kad stovėjai afk ir nieko nedarei. Gražaus likusios dienos.
 16. Vardas žaidime: Barsiukas Jus užblokavo: Bulvius/megstone1 Priežastis: rado istrintus cheat kurie buvo pries mazdaug gal 5h trinti Kodėl turėtum būti atblokuotas:Nes buvau istrynes cheatus ir zaidziau slime, teigia kad buvau slime su cheat nors afk palikes buvau ir zaidziau kitam serve Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):
 17. Papeikimas atmestas, užblokavimas teisingas. Ne pirmą kartą jau rašai tokias žinutes į skelbimus. Pateikiu įrodymus ir imetu taisyklę. Tema rakinama!
 18. Sveikas, permabanu tave blokavau, nes taip įsakė administratorius tai padaryti, nes tu VISAM serveriui pasakei, kad jie yra (n žodis) ir tuo metu buvo apie 130 žaidėjų, o čia žmogus parašė evente kai buvo 20 žaidėjų, bet abu jūs buvote nubausti. Kaip iš senbuvio ne kokį įspūdį rodai kitiems žaidėjams. Jau ne pirmas kartas kai toks dalykas buvo. Norėčiau, kad susiimtum 💓 Įrodymų neprašai kaip matau, bet tik komentaro nori. Kitą kartą ir užtektu parašyti į discord`ą😁
 19. Tavo vardas žaidime: Bienko Peikiamo asmens vardas žaidime: Parzis_ Priežastis: Mane užblokavo permabanu, o kita žaidėja naudojusi grubu leksikona užblokavo tik pora dienu, kak dila? Įrodymai: https://imgur.com/a/k93PtoC
 20. @eGabi prisijungė prie [ B. Chatmod ] @Klaudisss prisijungė prie [ B. Chatmod ] @SwetOff prisijungė prie [ B. Chatmod ] @krist prisijungė prie [ B. Chatmod ] @SayN0M0re prisijungė prie [ B. Chatmod ]
 • ��

 • ��

  1. Load more activity
  ×