Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

šiuo metu serverio informacijos neimanoma pasiekt..

Visas aktyvumas

This stream auto-updates     

 1. Vakar
 2. Paskutinė savaitė
 3. [ Pagalba ] @Sagguaro komandą paliko savo noru.
 4. [ Administratorius + Developer ] @M0dii komandą paliko savo noru. Esame dėkingi už ilgametį bendradarbiavimą!
 5. Earlier
 6. Konkursas pasibaigė, dalyvavo mažai žmonių iš prisiregistravusių. Laimėtojai: 1 vt. Coll74 (750,000$) 2 vt. Randomdede (250,000$) 3 vt. KugelisGaming (100,000$) @Doncatas @randomdede @KugelisGaming
 7. Grynas pavyzdys, ką duoda jaunimui knygų neskaitymas nepriklausomai nuo jų amžiaus.
 8. Jūsų ingame nick: Coll74 Jūsų discord`as: Doncatas#1528
 9. Jūsų ingame nick:Feniksas_ Jūsų discord`as (pvz: Parzis#0356): Feniksas_#8273
 10. Gali netrint čia man, nei draugas, nei ką 😄 Žaidėjas pervedė tau per altą jog pervestum pinigus į main'ą, prisijungęs pinigų neatgavo. Kaip gavai nemokamai, taip ir atiduodi, juolab nieko nepraradai, tik neišdegė planas 😉
 11. Jūsų vardas žaidime: 9_Potted Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: M416girl Priežastis: draugas davė 2 mil 400k ir veliau draugas norejo atgaut saibas as sakau ne m4girl ateme saibas grazino jam be jokiu irodymu ir neatsiunte irodymus Data:2023-05-17 Įrodymai:
 12. Dalyvausiu NICK Drambliukas 🙂
 13. Leidimas suteiktas. Sėkmės!
 14. Vardas žaidime: @Feniksas_ Konkurso aprašymas: Konkurso tema pasakyti ar įvardintas miestas randasi Žemaitijoje ar Aukštaitijoje. Konkurso data: 2023-05-17 19:15 Vieta: MCSlime.LT serveryje per skelbimą. Prizai: Už teisingą atsakymą 66k (Iš viso bus išdalinta 1mil). Ar reikalinga išankstinė registracija: Nereikalinga.
 15. Jūsų ingame nick:PHXBadBoy Jūsų discord`as (pvz: Parzis#0356):! Pablit0#9999 Registracija pildyti tik jeigu tikrai galėsite dalyvauti.
 16. Dėl tam tikrų sklandumų eventas perkeliamas į šį pirmadienį, nebent jums netinka ir norite keisti datą į kitą dieną 19:00 valandą. Pranešiu asmeniškai dalyviams per patį serverio /msg komandą arba net į discord. Kolkas nuspręsta, kad vyks 19:00 KETVIRTADIENĮ, kai kuriems dalyviams gali būti tai problemą, bet pasitikslins ar galės ar ne....
 17. Atsiblokavimai pildomi per 24h, šiuo atveju praėjo 4d, Sagguaro pateikti įrodymų neprivalo. Unban nebus Tema rakinama
 18. Vardas žaidime: PartlySunny Jus užblokavo: Sagguaro Priežastis: Nepagarba administracijai,vietoj darbo statomi lytiniai organai. Kodėl turėtum būti atblokuotas: Buvau įspėtas, jei nenugriausiu (Tų blokų) Gausiu bana, aš nieko nelaukęs nugrioviau, Paprašęs duobę išgriauti, darbas buvo atliktas iki galo(iki bedrock) žmogus ginčinosi, kad ne viska išgriovėm, nenorėjo mokėt pinigų už padaryta darbą, pinigus sumokėjo kitam žmogui, greičiausiai dėl ižeidimo užbanino 🙂 Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):
 19. Neatblokuotas ir pats puikiai zinai kokia situacija su tavim yra. Atsimink ka buvau minejas 😉
 20. Nesijaudink, jis dar turėjo laiko atsakyti iki 23:42 šios dienos 😉
 21. Jau praėjo 24-12 Valandų įrodymų negaunu
 22. Sveikas per video matosi kad tu Anti-kb todel buvai uzbanintas. Irodimai : https://imgur.com/a/SCsIcHI
 23. ANKETA: Vardas žaidime: Baspaslol Jus užblokavo: Toms321 Priežastis: Cheat, įrodymai (pas mane)... Kodėl turėtum būti atblokuotas: Todėl neturiu įrodymų kad cheatinu Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):
 24. Skundo aprašymas neaiškus ir perdaug nereikalingo teksto. O jei kalbant apie tavo iškeltą problemą, kuri labai neaiškiai pateiktą, tai manau kiekvienas supranta, kad pasibaigus paslaugai, netenki ir jos pranašumų.
 25. [ ChatMod ] @tom321T buvo paaukštintas į Pagalba.
 26. Jūsų vardas žaidime: @Feniksas_ Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: -- Priežastis: Nepateikta detali informacija. Data: 2023-05-11 Įrodymai: Laba diena, nusprendžiau pakurti šią temą vien dėl teikiamos informacijos stygiaus. Kalbant plačiau tai būtų informacija su paslaugų galimybėmis bei jų trukmėmis, konkrečiau apie paslaugų teikiamus pranašumus (Pvz.: /nick, /anvil, spalvoti tekstai ant ženklų). Žaidžiu projekte tikrai ne pirmą dieną ir ne kartą buvo įsigyta vienokia ar kitokia paslauga tačiau, su šia situacija teko susidurti pirmą kartą nors tai niekam netrugdė kelis gerus mėnesius. Einant prie esmės jeigu jau kaip minėjo administracijos narys jog tai nuimama tai būkite mieli ir apie tai informuokite su šia tema susijosioje vietoje kadangi dabartės be pateiktos informacijos gaunasi tikrai juokinga situacija vienas dalykas nuimamas kiti leidžiami, o konkrečiai argumentuoti negalėjo dėl ko ir kokiu pretekstu.
 27. [ ChatMod ] @Judesys buvo nušalintas, dėl neaktyvumo.
 1. Load more activity
×