Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
progamer1233
3
realhazze
4
mr_mergite
5
geraton
6
naparukom
7
dontcheat
8
jaxas
9
neroyt
10
alienrobotcraft
11
themoo
12
hug4s
13
lempinisvpsv2
14
mitsubasa
15
poxuistas

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

15 iš 160 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 34

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

Lucid

Narys
 • Pranešimai

  31
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

REPUTACIJA

4 Neutralus

Apie Lucid

 • Rankas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

Naujausi lankytojų blokas yra išjungta ir nebėra rodomas kitiems vartotojams.

 1. Jūsų slapyvardis žaidime: Kentas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Neqxu , Panda4Life Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Anti Kb Ir KillAura Įrodymai:
 2. Jūsų slapyvardis žaidime: Kentas Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: NaParukom ; layca2 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Killaura Įrodymai:
 3. Neblogai pabaigiau wipe http://prntscr.com/k3fjk6 http://prntscr.com/keuwp4
 4. Pritariu geras pasirinkimas
 5. Gal normali eko bus nes jei vel hacker'iai per 1 d tikslaiu per 16h tures 3stack ferm'as tai ka as zn Lucid----
 6. Preiš nes butu perdaug lengva econominė sistemą sakyčiau reikėtu brangit viska ir daryt labai sunku paviždiui 1 žmogus per 3 wipe dienas turejo 6 milijonus logikos visiškaii nėra butu idomiau jei gu butu sunkiau ir viska gautum per ilgesni laiko tarpa
 7. Lucid

  PRIVALOMAS

  Manau, kad labaia daug žmoniu nori tai padaryti bet siuličiau , kad (Super Golden apple /aka Op apple ) butu pašalinti arba padaryt'a 60 , 2 min arba 1h timeri ant šitu daigtu, nu kaip hcf timeris
 8. Lucid

  PRIVALOMAS

  @Ciga čia nieko galim sakyt nepakeisi nes chyteriu yra ir bus čia jau faktas,
 9. Lucid

  PRIVALOMAS

  Jūsų slapyvardis žaidime: lucid Kam pasiūlymas forumui/serveriui: Serveriui Kuo šį idėja bus naudinga serverui/forumui: Norėčiau , kad grištu senasi gerasis ,, PvP Tag '' nu kaip jei tau ikelta su ranka, kardu i t,t, ir tu kovoji su juo iki tada kol 1 iš 2 žus arba isiteleportuos, tada butu mažiau spamų floodu ir t,t paviždžių ,, neikit su Hardbass jis bėgikas kas 1x1 '' butu mažiau tokiu floodu ir nebebutu ,, vergas '' aišku butu idomiau bet ir gėriau tikiuosiu, kad pasirinksit gera keliai.
 10. Jūsų slapyvardis žaidime: lucid Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: venom2030 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: apgavo ant 20k Įrodymai(Nuotrauka(F2) arba vaizdo įrašas):
 11. Vardas žaidime: lucid Jūsų skype: klaudijus.gamer Kiek jums metų?: 14 Trumpai apie save: Mėgstu sportą, bet labiausiai mėgstu žaisti prie kompiutėrio labai daug žaidžiu slime, ir šeip kitokiu žaidimo nepraleidžiu ten 24/24 valandų per para mcslime, bet tikrai praleidžiu 6-8 valandas žaisdamas esu toks biški blogiukas, Tai biški nusižengiu taisyklėms toks aš jau Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Jis turi prižiurėti serverio chat'ą ir buti atidus dar jis turi padėti žaidėjam paiškini ir suprasti. Ar turite patirties ties šia sritim?: Taip esu tik ne mcslime nors ir kiek stengiausi. Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: 6-8 Valandų daugiau jeigu turiu laiko. Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: nežinau čia jusu sprėndimas rinkits nemano rašiau lietuviškom raidėmis , esu pakankamai aktivus tiek serverija tiek forume, gal aš ir nesu toks draugiškas ,bet į savo paskirtini darbą žiurėčiau rimtai.
 12. Aš nesu tikras dėl šito ,, žaidimo lag'oo nes aš pats nesuprantu nes lagina jis kžn kaip
×