Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

69 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 69

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
KeePz

[ Atmesta ❌ ] Dumtraukis Ppk

Recommended Posts

ANKETA:

Tavo vardas žaidime: KeePz2
Peikiamo asmens vardas žaidime: Dumtraukis (nežinau kuris tiksliai atemė)
Priežastis: Skelbimo Atėmimas Be Priežasties Norėčiau sužino už ką ir kaip praradau skelbima (kadangi iki galo nesugebėjo išspresti bėdos tai va) apačioje numečiau ss mano užtildymu galit patis pažiurėt jeigu kažko nesuprantat ar netikite, esmė paprasta turiu išviso  "/skelbimai" mute'us   7 (kad nėra simboliška vpš  ir nemanau kad už tai galiu gaut mute bet tarkim) kitas dalykas iš tu 7, 3 atitildytus kad taipogi  nėra simboliška žinant tai kad reikia surinkti /skelbti. Dar vienas dalykas gavau šianden atėmima skelbimo nors paskutinis mano užtildymas buvo (apačioje bus) kas taipogogi nelabai atitinka tai nepagaunu kas ir kaip čia. norėčiau išsiaiškinti situacija iki galo (taipogi paskutinis mano užtildymas matosi per nuotrauka (kur link'ą prikabinau) prikabinau nuotrauka šiandenos skelbimo atėmimo (nu tipo kaip praradau skelbima) kaip ir minėjau noriu išsiaiškinti sitaucija iki galo nes dumtraukis sako viena aš sakau kita norėčiau kad kažkuris rimtesnis ir aušktesnis paiiškinti ir pasakytu verdikta dėkui.  (link'e   yra   padaryta ss mano visu užtildymu)
image.thumb.png.12f7f17c181f3e38eba4e78c8f3f5122.png
Įrodymai: https://www.part.lt/img/27d4ea5aace28f55a228c130bea1bac373.png

image.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 7 minutes(-ių), KeePz rašė:

3 atitildytus

Patikslinsiu, 2 atitildyti mutai, kurie buvo skirti už skelbimą.
Atimtas skelbimas buvo - nes surinkai 3 skelbimo įspėjimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×