Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

82 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 102

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
glfx

glfx unban

Recommended Posts

Vardas žaidime:  glfx
Jus užblokavo:  Bakterija
Priežastis:  Uzcrashino minecraftas.
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Sveiki kolegos todel nes dar neikarto nebuvau uzbanintas uz cheatus. EXT " reach " po kurio buvau neteisingai uzbanintas ir gavau unbana. Kiek kartu patikru man visi yra dare visados prisijungdavau i patikras. Sio momentu kaip turejo patikra daryt nuleidau zaidima isivest priziuretojo discorda ir tuo paciu momentu gavau minecrafto crasha. Daug priziuretoju zino mane kad visados prisijungiu ir bandau jiems padet kad praeitu patikros sklandziai ir greitai. Nieko neslepiu pasakau ka turiu iskarto ir ko nenaudoju. Kaip ext Turiu Vape Lite ir Vape V4 daug priziuretoju tai zino. Su paciu Goccu( Tikriausiai kad jisai nebepamenu) priziuretoju kaip dare man patikra rodziau kad visokie Vape Litai ir Vape V4 neveikia ant naujausiu versiju. Ir irodinejau kad necheatinu ant slimemc projekto. Tai gailiuos ir manau kad tai nebepasikartos 🙂 ,  Norejau padaryt nuotrauka kaip uzcrashino bet visas minecraftas man tiesiog issijunge nes as zaidziu ant Optifine tai jokio crasho negavau 😕
Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):  image.png.9422e61d5f645d378c4a6fd1a2d08079.png

 

 

Tikiuosi bus atrasyta greiciau negu i mano nusiskundimas apie vulkana123 🙂 i

Redaguota nario glfx

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, atsijungei patikros metu ir administracija iškart nepuola aiškintis dėl ko tai buvo, kadangi atsijungei

 be žinios, bei ta tavo nuotrauka man neužkrauna, neatsidaro. Unbano bet kokiu atvėju nebus, nes jau nusipirkai unban`ą...

Ban teisingas, unban nebus.

Tema rakinama!

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×