Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

50 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 72

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
conner798

BAN

Recommended Posts

 Atsiblokavimo anketa:

Vardas žaidime:  SyncPvP
Jus užblokavo: MINECRAFTX12345
Priežastis: Hackas(video)
Kodėl turėtum būti atblokuotas: nes nehackinau
Įrodymai (Privaloma):

Screenshot (18).png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Realiai tai visi,kas skundžiasi,kad free bananus dalinu ir,kad esat šventuoliai,kurie nechytina ir poto verkiat,kad atbaninčiau dabar pasakysiu tiesiai šviesiai- U*pi*ot :)

Administracijoj savo rolę atlieku jau artėja treti metai,tie kurie mane puikiai pažįsta puikiai žino,kad tie kurie gerbia mane,tuos gerbiu ir aš,o tie kurie amžinai už nugaros apkalbinėja kogero iš manęs malonės nesulauksit. Nes susidaro toks vaizdas,kad per vasarą,kol manęs nebuvo ir buvau apsikrovęs darbais ir neturėdavau kada prisėsti prie monitoriaus,manęs naujokai net nematydavo,o dabar nesenai pamatę,kad suaktyvėjau jie mano,kad esu naujas veidas administracijoje ir savo pareiškimais bando nuverst,kad free bananinu :DDDD Neapaeis. Kentukas tarė savo žodį, PEACE.

Va tau įrodymai,ir nebeknisk man proto,kad necheatini,nes 85% tą patį naudoja. https://streamable.com/2mwrh

Tavo tą free bananą pratęsiu iki 10d. Pailsėk,ruoškis mokyklai.

  • Patinka 2
  • Teigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×