Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

47 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 114

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
LeMiniKoneko

Abusinimas , paslaugomis.

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: frowwn
Peikiamo asmens vardas žaidime: _Mooa_ ,DoviiLTU ,Avidosas
Už ką peikiate šį administracijos narį: Naudojasi savo paslaugomis žaisti tarpusavyje ,tai ka čia tokį pavyzdi serveris rodo savo žaidėjams ? keikiasi,varvina, spjaudosi chate vpš nei gėdos nei ką, visi 3 turi gauti po kažkokį įspėjima nežinau , nors ir čia varo Avidoso , bet vistiek daro netvarka chate ir teršia. :)
Įrodymai: https://imgur.com/e3Qr10O , https://imgur.com/V6JrPDU

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu realiai nežinodamas visos situacijos geriau nesikišk. Bičelis free mute’us šaudo, apsimetinėja, tai reikėjo kažką daryt:)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Čia gal ir perdaug parašiau, bet žmogus kenkė serveriui,  admin chate ant visu stūmė, bet čia jau ne tavo reikalas. Sorry, kad tokius reasonus parašiau ponaiti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu cia vyko sudinos mcslime komandos zaidimai.Prikiso Modi ,kad reklamuoju nu tiesiog zmones graudus ir verkia. Sekmes jums Slaimieciai :d Ai dar nepamirskit ant forumo bana deti nes Man Pajebat

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Aividosas rašė:

Nu cia vyko sudinos mcslime komandos zaidimai.Prikiso Modi ,kad reklamuoju nu tiesiog zmones graudus ir verkia. Sekmes jums Slaimieciai :d Ai dar nepamirskit ant forumo bana deti nes Man Pajebat

Nebemeluojam ir nebeteršiam:) sekmės tau

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sorry for the free post , okay nežinau visos situacijos ,bet tokio mėšlo nerašykit ir nerodykit nepagarbos tarpusavyje ir serverio žaidėjams , dovii esi įgalus baninti ,tai tu free kickina ir t.t ,ant visū stūmi dovii ? okay suprantu tai ko nebaninai dar aiškinaisi no logic asf , ne mano reikalas jeigu jau eina šūdas į chata tai ir mano reikalas :) , nereikia atsiprašinėti dovii reik su galva galvoti ne subine :) , Mooa tai nepisti proto į visa globalu chata šūdo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, LeMiniKoneko rašė:

Sorry for the free post , okay nežinau visos situacijos ,bet tokio mėšlo nerašykit ir nerodykit nepagarbos tarpusavyje ir serverio žaidėjams , dovii esi įgalus baninti ,tai tu free kickina ir t.t ,ant visū stūmi dovii ? okay suprantu tai ko nebaninai dar aiškinaisi no logic asf , ne mano reikalas jeigu jau eina šūdas į chata tai ir mano reikalas :) , nereikia atsiprašinėti dovii reik su galva galvoti ne subine :) , Mooa tai nepisti proto į visa globalu chata šūdo :)

Neradau baninimo budo ir kickinau tada, bet suveike kita ban komanda. Gerai kita kart su subine nebegalvosiu jei taip vps iseina :) 0 logic

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

srr for the free post , jaučiu nesupranti humoru jausmo , neradai baninimo būdo wow kaip čia suprasti :D ,kai reikia stebūklingai banini :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, LeMiniKoneko rašė:

srr for the free post , jaučiu nesupranti humoru jausmo , neradai baninimo būdo wow kaip čia suprasti :D ,kai reikia stebūklingai banini :)

Gerai uzteks free postint, bet tavo žiniai yra ne viena ban komanda is kuriu tik viena teveikia ant administracijos nariu. Peace. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

srr for free post , visu pirma cm neprisikiriu kaip prie adminictracijos ,nes jie yra prie chato , ir aš nemanau , nžn viso dalyko ,bet cm yra baninami kaip ir normalūz žaidėjai ,netikiu kad reikia kokios komandos baninti juos.

Redaguota nario LeMiniKoneko

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 minutes(-ių), Aividosas rašė:

Nu cia vyko sudinos mcslime komandos zaidimai.Prikiso Modi ,kad reklamuoju nu tiesiog zmones graudus ir verkia. Sekmes jums Slaimieciai :d Ai dar nepamirskit ant forumo bana deti nes Man Pajebat

Verhas 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pasikalbesiu su chatmodais del sios situacijos. O del aividoso, tai ismestas is komandos del free mute.

  • Patinka 2
  • Teigiamas 4
  • Neigiamas 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×