Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

122 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 129

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
JustDoEdwa

[ Atmesta ❌ ] xSpindex

Recommended Posts

@xSpindex normaliai paaiskink kaip viskas buvo,o tu @Skersas pridusk, nes gausi bana is foruma, uz shitpostinima.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@ciga jai kas dar viena pagalba tikrino kas yra po grass.

Redaguota nario JustDoEdwa

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, ciga said:

@xSpindex normaliai paaiskink kaip viskas buvo,o tu @Skersas pridusk, nes gausi bana is foruma, uz shitpostinima.

Krč....Buvo taip,kad prisijungiu į srw ir man iš kart parašo Canape420,jog gavo scamą nuo @Skersinis tada,paklausiau kaip ką-sako,jog pridėjo redstone ir visiškai nebekrito gėlės,tačiau ji tai sužinojo vėliau,kai jau be šaibų sedėjo.Iš kur ji tą sužinojo aš nežinau,tsg pagailo man jos tai išėjau ieškot teisybės.Pradėjau nuo @skersinis tai mazinos t.t tas "MassPvP" bandė kažką bazarint tai sakau dwj einam dc... Nuėjom padūhinau aš juos ten atsiprašant ir išmetė mane iš jų grupės dc.
Tada ar aš jam parašiau ar jis db tiksliai nepasakysiu,bet tsg rodė savo mažą iq lygį ir bandė mazintis ir bazarint.Nepaėjo paverkė,o galiausiai kai tsg užpiso mane
pasidaręs įrodymus šoviau mute.
Ir tada,kaip matot persikėlėm čia Dramos kurt :D:D:D:D:D:D asmeniškai man tai graudu yra,kai merginą šitaip apgaudinėja.....
Pasakiau ką norėjau pasakyt,o savo tuos myžalus MassPvP pasilik sau :) paka

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, xSpindex said:

Krč....Buvo taip,kad prisijungiu į srw ir man iš kart parašo Canape420,jog gavo scamą nuo @Skersinis tada,paklausiau kaip ką-sako,jog pridėjo redstone ir visiškai nebekrito gėlės,tačiau ji tai sužinojo vėliau,kai jau be šaibų sedėjo.Iš kur ji tą sužinojo aš nežinau,tsg pagailo man jos tai išėjau ieškot teisybės.Pradėjau nuo @skersinis tai mazinos t.t tas "MassPvP" bandė kažką bazarint tai sakau dwj einam dc... Nuėjom padūhinau aš juos ten atsiprašant ir išmetė mane iš jų grupės dc.
Tada ar aš jam parašiau ar jis db tiksliai nepasakysiu,bet tsg rodė savo mažą iq lygį ir bandė mazintis ir bazarint.Nepaėjo paverkė,o galiausiai kai tsg užpiso mane
pasidaręs įrodymus šoviau mute.
Ir tada,kaip matot persikėlėm čia Dramos kurt :D:D:D:D:D:D asmeniškai man tai graudu yra,kai merginą šitaip apgaudinėja.....
Pasakiau ką norėjau pasakyt,o savo tuos myžalus MassPvP pasilik sau :) paka

Kam tu meluoji pats atėjo ir pradėjo bazarint dėl 5mil XDD Pala aš tai nematau schemo ar yra taisyklėse parašyta, kad negalima statyti tokių ir tokių blokų rese?Tai tada padarykit, kad redstone neitu kast ir pirkti.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), xSpindex rašė:

Krč....Buvo taip,kad prisijungiu į srw ir man iš kart parašo Canape420,jog gavo scamą nuo @Skersinis tada,paklausiau kaip ką-sako,jog pridėjo redstone ir visiškai nebekrito gėlės,tačiau ji tai sužinojo vėliau,kai jau be šaibų sedėjo.Iš kur ji tą sužinojo aš nežinau,tsg pagailo man jos tai išėjau ieškot teisybės.Pradėjau nuo @skersinis tai mazinos t.t tas "MassPvP" bandė kažką bazarint tai sakau dwj einam dc... Nuėjom padūhinau aš juos ten atsiprašant ir išmetė mane iš jų grupės dc.
Tada ar aš jam parašiau ar jis db tiksliai nepasakysiu,bet tsg rodė savo mažą iq lygį ir bandė mazintis ir bazarint.Nepaėjo paverkė,o galiausiai kai tsg užpiso mane
pasidaręs įrodymus šoviau mute.
Ir tada,kaip matot persikėlėm čia Dramos kurt :D:D:D:D:D:D asmeniškai man tai graudu yra,kai merginą šitaip apgaudinėja.....
Pasakiau ką norėjau pasakyt,o savo tuos myžalus MassPvP pasilik sau :) paka

kodel canape420 nerase forume skundo, del scamo? 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, JustDoEdwa said:

Kam tu meluoji pats atėjo ir pradėjo bazarint dėl 5mil XDD Pala aš tai nematau schemo ar yra taisyklėse parašyta, kad negalima statyti tokių ir tokių blokų rese?Tai tada padarykit, kad redstone neitu kast ir pirkti.

Maldauju nebegruzink manęs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Na, nemanau, kad redstone turi kažkokią įtaką gėlių kritimui xdd O tu @xSpindex kaip chatmodas tikrai galėtum pagarbiau bendraut ir nesistengt “paduhint” kitų žaidėjų nesvarbu, kad ir kokia situacija būtų:D

  • Patinka 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, ciga said:

kodel canape420 nerase forume skundo, del scamo? 

Čj netur ji net forumo.Ps buvo prie leave ribos tai tsg man pasakė.. Realiai,čia jos reiktų klaust.Db ji off tai nepaeis :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Just now, Mooa said:

Na, nemanau, kad redstone turi kažkokią įtaką gėlių kritimui xdd O tu @xSpindex kaip chatmodas tikrai galėtum pagarbiau bendraut ir nesistengt “paduhint” kitų žaidėjų nesvarbu, kad ir kokia situacija būtų:D

Nepyk  ?nepasikartos <3

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, xSpindex said:

Čj netur ji net forumo.Ps buvo prie leave ribos tai tsg man pasakė.. Realiai,čia jos reiktų klaust.Db ji off tai nepaeis :D

Sako leave atėjo visus mano draugus numelžė ir flexino kad 40mil turi ir tu galvoji leavino ir ji dar savo draugo rex klausė kada dėt.Dėjo koki 10 kartų po 10k ir krito tai nžn gal neižinojo kada dėt

Redaguota nario JustDoEdwa

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, JustDoEdwa said:

Sako leave atėjo visus mano draugus numelžė ir flexino kad 40mil turi ir tu galvoji leavino ir ji dar savo draugo rex klausė kada dėt.

Ilgdai dar tu čia bliausi? ? tsg iškilo toks klausimas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@xSpindex uz nemandagu bendravima gauni viena ispejima. Taip pat shitposteriai, ne administracijos nariai gaus ispejimus.
Canape420 turejo rasyt skunda forume, tu kaip chatmodas turi chata priziuret ir stengtis neizeidinet zaideju, jei tave izeidineja, dedi mute arba bana.
Tema rakinama.

  • Ačiū 2
  • Haha 1
  • Supykęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×