Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

110 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 123

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
360

FarmFarmas - EarthIsFlat

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: 450
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: FarmFarmas
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Ne tam žaidėjui persiunčiau pinigus šnekėjau su juo ir sakė kad nebergažins galit pažiurėt logus kad sunčiau :)
Įrodymai: https://imgur.com/DYjoOQ1

 

  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), 360 rašė:

Jūsų vardas žaidime: 450
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: FarmFarmas
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Ne tam žaidėjui persiunčiau pinigus šnekėjau su juo ir sakė kad nebergažins galit pažiurėt logus kad sunčiau :)
Įrodymai: https://imgur.com/DYjoOQ1

 

Koks melagis :D kad nesi man rašes del jokiu pinigu, tuo labiau siuntes.. wtf čia

 

ps einu į dc..

Redaguota nario EarthIsFlat
Apsisaukelis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Narkase rašė:

Aiškiai matosi kai jam pervedė :)

Tegul tikrina logus, jai vede prie 2savaites už kaš ką, tai už kaš ką vede.. Koks megalis krw negaliu :D dabar aš neatgaminsiu už ką vede, foto pasidare bapkiu ir viskas.. Numesk chata.. Bled aš galiu tau imest 2lemus už kaš ką ir po mėnesio parašyt lygiai tokia pat nesamone.. Rakinkit tema... 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Chat irodymu turi? Jai bučiau taip rašes taip -

Bet norėjo vest kitam čiuvui poto tu jam sakiai kad aš tau pinigų negražinsiu nebet 200k 

nuotrauka minimum turėtum... Ate scammeriai ;)

Redaguota nario EarthIsFlat

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tegul tikrina logus pamatysi kad vedžiau ir negražinai o jūs šnekėjot + jei tavo dc tas pats jis gali įrdm numest kai blocką kirtai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), EarthIsFlat rašė:

Chat irodymu turi? Jai bučiau taip rašes taip -

Bet norėjo vest kitam čiuvui poto tu jam sakiai kad aš tau pinigų negražinsiu nebet 200k 

nuotrauka minimum turėtum... Ate scammeriai ;)

Ne pirmas kartas kai scamini ant pinigų ir bandai slėptis vaike,gi dar hafen ant 6m apscaminai ir sakai kad nieko nežinau 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nu  ką EartisFlat ta pati  istorija scamini ant pinigų jei ne tam išsiunčiau būk malonus gražink :) , visitek pinigų nebebus ir nebepisk tu man proto kad nieko nežinai tas pats kaip ir su hafen "aš nieko nežinau pirmą kartą matau tokį  "

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Narkase rašė:

Tegul tikrina logus pamatysi kad vedžiau ir negražinai o jūs šnekėjot + jei tavo dc tas pats jis gali įrdm numest kai blocką kirtai :)

Tai jai bapkes vede, vede už kaš ką.. Tarkim už itemus? Supranti seni, kad tavo chatai kuriuos dabar rašai paskende melu? Kur chatai, kad chatinom.. Ant dc aš daug ką užblokaves.. Tai jai rašiau, kad nebent gražinsiu ten dali tik pinigu, tai ar nebūtum pasidares nuotrauka su f2 ;D tau forumo banas turetu būt

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, EarthIsFlat rašė:

Tai jai bapkes vede, vede už kaš ką.. Tarkim už itemus? Supranti seni, kad tavo chatai kuriuos dabar rašai paskende melu? Kur chatai, kad chatinom.. Ant dc aš daug ką užblokaves.. Tai jai rašiau, kad nebent gražinsiu ten dali tik pinigu, tai ar nebūtum pasidares nuotrauka su f2 ;D tau forumo banas turetu būt

Tai kad mes šnekėjom nevykeli dar kartą sakau + blocką man dėjai kad neprisikabinčiau dėl šaibų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pasakyk koks dc pas tave? Atiūsiu ss , kad blocką daves nes free blockų normalūs žmonės nedalina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), EarthIsFlat rašė:

Tai jai bapkes vede, vede už kaš ką.. Tarkim už itemus? Supranti seni, kad tavo chatai kuriuos dabar rašai paskende melu? Kur chatai, kad chatinom.. Ant dc aš daug ką užblokaves.. Tai jai rašiau, kad nebent gražinsiu ten dali tik pinigu, tai ar nebūtum pasidares nuotrauka su f2 ;D tau forumo banas turetu būt

Už kokius itemus tau 2,2m duoda?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), EarthIsFlat rašė:

Tai jai bapkes vede, vede už kaš ką.. Tarkim už itemus? Supranti seni, kad tavo chatai kuriuos dabar rašai paskende melu? Kur chatai, kad chatinom.. Ant dc aš daug ką užblokaves.. Tai jai rašiau, kad nebent gražinsiu ten dali tik pinigu, tai ar nebūtum pasidares nuotrauka su f2 ;D tau forumo banas turetu būt

Nepirkau aš daiktų iš tavęs vpš :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×