Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

82 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 140

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Blockparty21

Atblokuokit

Recommended Posts

Vardas žaidime:  Blockparty21

Jus užblokavo:  Flonder13
Priežastis:  Dėl griefinimo šalia resų ir kažkokių labai prastų cheatų naudojimas
Kodėl turėtum būti atblokuotas:  Atsinaujinus serveriui susikūriau savo naują resą. Keli žaidėjai pradėjo kasinėti aplink mano resą, statyti nepadorias skulptūras (manau ir toliau aiškinti nereikia), žudyti išėjus iš reso. Norėdamas atsikeršyti nusekiau juos iki vieno jų reso, pradėjau kasinėti, statyti tokias pat skulptūras ir gavau baną. Manau labai neteisinga mano atžvilgiu žaidėjams provokuoti konfliktą, o vėliau prašyti, kad užbanintų.
Įrodymai (Privaloma):  aplink e36 resą pristatyta skulptūrų.

https://prnt.sc/wciepm

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Man nėra jokio tolko siųstis kažkokių cheatų ir kitų nesamonių, neturiu aš jiem laiko, kartais pažaidžiu ir užtenka (dėl to taip vėlai ir parašiau). Jei jau labai norit pamatyt, drąsiai galiu parodyt, kad nieko nenaudoju. Ar čia pagal jūsų taisykles turiu dar 2 paras laukt, nes anketą unbano užpildžiau ne tą pačią dieną?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×