Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
hmm
2
feduk_xx
3
lageriofanas
4
musekase
5
naparukom
6
freed
7
s1ckboyy

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

7 iš 167 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 17

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

*Dzyga*

Narys
 • Pranešimai

  103
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  1

*Dzyga* last won the day on Liepa 28

*Dzyga* had the most liked content!

REPUTACIJA

52 Forumo ekspertas

Paskutiniai profilio lankytojai

601 profilio peržiūros
 1. Anketa: Vardas žaidime:Dzyga Jūsų skype: Tiger žino Kiek jums metų?: Sukako jau 12 Trumpai apie save: Aš Dzyga Ką žinote apie chat moderatoriaus pareigas?: Biški žinau Ar turite patirties ties šia sritim?: Nelabai Kiek laiko per dieną išbūnate servery?: Truputuka Kodėl turėtume pasirinkti būtent tave?: Jūs man pasakykit aš jums pasakysiu
 2. Pastarosiomis dienomis matėme tiek serveryje tiek forume, kad spėliojate kada įvyks wipe. Vieni spėliojote gan tikslingai, o kiti šaudėte į lankas. Tačiau atėjo visų ilgai lauktas momentas - wipe ir jo atnaujinimai: 1.Naujas, unikalus serverio žemėlapis. 2.Įdiegtas auto-restartas(beta versija, galimi bugai), kuris perkraus serverį nustatytu laiku, kiekvieną dieną. 3.Uždraustas fermų statymas viena šalia kitos. Minimalus atstumas tarp fermų 100blokų. Taisyklės nesilaikymas gręsia spawnerių atėmimu. Spawner limitas išlieka:192 - 3stack'ai. 4.Atnaujinti kit'ai. 5.Padaryta nauja serverio ekonomika. 6.Pašalinti ilgą laiką buvę neaktyvūs vartotojai. 7.Restartuota vote sistema. 8.Visiškai naujutėlis forumo dizainas. 9.Įgalintas donorų ieškojimas. Už tai ban'o negausite. Tačiau apgavystės atvėju administracija NEPADĖS. Serverio paslaugos išlieka nuo 2018.07.19 iki dabar. Seniau pirkę paslaugas žaidėjai neatgauna. Serverio wipe pradžia: 2018.08.01. Pabaiga: 2018.08.02. Laiką dar tikslinsim.
 3. *Dzyga*

  Free mute

  Manau supratai, ką blogai padarei, būtum rašęs po 00:00 viskas būtų gerai, dėl kitų mute nieko nežinau, tačiau po kiekvieno mute turėtu parašyti, kad užmutino, kokiam laikui ir priežastį. Viskas išsiaiškinta. Tema rakinama.
 4. Įrodymų nėra. Unabno nebus. Tema rakinama.
 5. Mano manymu įrodymų užtenka. Ant pačio galo matosi, kaip trenkia, galva susisuka (nenormaliai) ir iškart atgal atsisuka, visą laiką bėga tiesiai, nemanau, kad algutis turi labai gerą crosshair placementa, kad po smūgio grįžo visiškai į tą pačią vieta. @tiger @Kentukas @Lafa
 6. Malačiusesi, vien dėl to, kad žiūri objaktyviai, dariau taip pat buvau išvadintas savanaudžiu ir t.t. Tačiau vis dar yra galimybė įžvelgti čytus. Tam reikia normalaus nesulėtinto video. Jei naudoja fast use ir/arba kill aura. Pamatysim tame video.
 7. @ERVIN666 įkelk normalu video, nesulėtinta
 8. Apie kokį kalbėjimą tu kalbi, jei net rašyt nesugebi.
 9. Kadangi matau kad nedažlibi arba sergi dauno sidromu tai paaiškinsiu kaip mažamečiam vaikui. Su pelyte užvedi ant apačioje esančios temos \/ Ir paspaudi su pirmu pelės klavišu, kitap sakant kairiuoju pelės klavišu. Ten atidarys tavo buvusį nusiskundimą, kurį administratorius Tiger atmetė už tai, kad pateikiau įrodymus. Ten pamatysi tris nuotraukas kurias įkėliau. Išanalizavus pamatysi, kad visą laiką stovi vienoje vietoje. Nuo 10hp iki 3hp vienoje vietoje reiškia, kad esi su Anti knock back. Kuris jei dar nežinai, nepajudina tavęs iš vietos kai gauni smugį iš priešininko. Manau turėtum jau suprasti, kad įrodymai pateikti. Ir tavo parašyti papeikimai yra visiškai beprasmiški.
 10. 24h laukt reikia jei ką.
×