Jump to content
Informacija
 • Serverio ip: mc.mcslime.lt
 • Serverio būsena: ...
 • Šiuo metu žaidžia 0 žaidėjai(-ų).

dzyga

Narys
 • Pranešimai

  43
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  2

dzyga last won the day on Balandis 30

dzyga had the most liked content!

REPUTACIJA

15 Neutralus

Apie dzyga

 • Rankas
  Narys

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Mažeikiai
 • Pomėgiai
  Lakuoti negaučiai ne tavo reikals

Kontaktai

 • Skype
  arunas5957
 • Snapchat
  armanis486

Žaidėjo informacija

 • Žaidėjo nick(Žaidime)
  Dzyga
 • Privilegijos
  Nenustatyta

Paskutiniai profilio lankytojai

277 profilio peržiūros
 1. https://mcslime.lt/index.php?/forum/19-nusiskundimai/ Kadangi skundi žaidėja, pildyk šioje temoje ir pagal anketą.
 2. Sveiki, šioje temoje parodysiu kaip visada įrašinėti su Open Broadcast Software - OBS tik reikiama momenta, kad nereikėtu filmuoti 20minučių ir vėliau peržiūrinėti medžiagos. Pirmiausia jums reikės parsisiųsti ir įsirašyti OBS: https://obsproject.com/ Win 7/8/8.1/10 https://github.com/obsproject/obs-studio/releases/download/21.1.0/OBS-Studio-21.1-Full-Installer.exe Mac 10.11+ https://github.com/obsproject/obs-studio/releases/download/21.1.1/obs-mac-21.1.1-installer.pkg Linux https://github.com/obsproject/obs-studio/wiki/Install-Instructions#linux Pasijungę OBS turėtumėte matyti tokį vaizdą(Scene aš jau susikūręs, tai jų pas jus nebus). Pirmas dalykas ką reikia padaryti, tai susikurti scenes. Paspaudžiate + ir įvedate pavadinimą. Pavadinimas nėra svarbus. Tada spaudžiate sources langelyje + ir pasirenkate Game capture Parašot pavadinimą ir spaudžiate OK. Toliau jums reikės pasirinkti "Capture specific window" ir window laukelyje susirasti minecraft client. Susiradę spaudžiate OK. Sekantis dalykas kurį norite padaryti, tai pritaikyti Minecraft vaizdą prie filmuojamo lango. O tai priklauso ar jūs žaidžiate su F11, windowed, ar minimized režime. Kiekvienas turite pasižiūrėti sau, nes kiekvienam skirtingai. Jei žaidžiate F11 Galite išeitu su Alt + Tab. Kad galėtumėte filmuoti būtiniausią vietą reikia nueiti į Settings>Output pažymėti Enable Replay Buffer ir apačioje nustatyti laiką sekundėmis. Aš nusistatęs 180sec-3min. Tačiau čyteriams gaudyti užtektu ir 1min. Patarčiau išsaugoti mp4 formatu, nes avi formato kaikūrios programos nepriima. Replay Buffer įrašinės vaizdą, kuris vyko prieš tiek laiko, kiek nustatėte ir naudos jūsų kompiuterio atmintį. O paspaudę tam tikrą migtuką, failas bus išsaugotas nustatytoje vietoje. Tarkime jus apgavo ir jūs galite įrašyti 3minutes (mano atvėju) kas vyko prieš apgaunant mane, arba nuo to momento, kai paspaudžiau nustatytą hotkey . Nustatyti hotkey eikite į Hotkey skyrių. Išjunkite settingus ir pagrindiniame lange paspauskite Start replay buffer. Štai ir viskas, dabar nereikės įrašinėti ilgų klipų, o galėsite irašyti tik tai kas reikalinga. P.S. Rašykite pastebėjimus ir klausimus po komentarais, mielai padėsiu.
 3. https://prnt.sc/j8mpz8 Bana tai tikrai gausi, žaidėjas atsitūpęs o tau nick kaip matos taip ir matos
 4. Banas dėtas vieną kartą. Už pirmą video. Tiger tavęs nebanino, jei banino atsiusk čia ss. SS kaip LeeAiris tave banino vakar. https://prnt.sc/j6jbcu
 5. http://prntscr.com/j0c237 Abu sebdeb ir Samsungasss gauna banus.
 6. Pildyk pagal anketą kitą kartą Visi užblokuoti.
 7. Bloga skiltis. Turi pildyt nusiskundimų skiltyje palei anketą, be anketos, bus atmesta.
 8. http://prntscr.com/iz2y65 Nemanau, kad šiam žaidėjui bereikia unbano. Todėl daugiau nieko ir nesakysiu
 9. Pasakiau, kad negėda, nereikia provokuot Vis vien nerodysiu
 10. Ne, neparodyčiau, negėda, tiesiog saugau savo privacy :0
 11. Priežastis yra parašyta, jei nemoki perskaityt pasikviesk kažką kitą, pasakys. Iškur man žinot padeda ar ne? Koks skirtumas ar padeda ar ne, taisyklės vienodos visiems. Man nesvarbu tau giliau įlindęs į šikną ar ne. Vaikystės traumą? Nejuokink, pats didesnę traumą esi patyręs, Verkšleni ir vaidini kietą kada tik gali. Jei aš nesiskelbiu, kad esu serveryje, tai nereiškia, kad aš neaktyvus. Kas parašo per /helpop tam padedu. /msg kad man rašytu yra kitam tikslui. Vaizduoju ereli? Tau realiai blogai su galva kažkas, jei kito žmogaus nuomonė kitokia nei tavo tai jau erelis Pasigydik, ir nesusireikšmink gerai Provokuoju žaidėja? Ar aš prašiau, kad man įrodytų, kad jis statė ar dar ką? netikiu tai mano nuomonė, nereikia man jokių įrodymų. Parašiau MHM Tai lai neberašo, nes mato, kad man neįdomu, bet jis toliau pats tęsia. Ne mano problemos, jei nevaldo emociju. Paskutinis dalykas, kam tu išvis kišies, kur nėra susije su tavim, būta aiškiai pasakyta, kad jei nesusije su tavim ir nerašai, o dabar freepostini. Grow up kiddo, 19metų, bet elgias kaip keturiolikos metų virchas Juokinga.
 12. Jei nėra aktyvumo, tai kodėl neturiu nei vieno įspėjimo? Smegenų? Keista, kad tu išvis tokius žodžius žinai su savo proteliu.
 13. Piktas, nes išmečiau iš projekto už nesamonių darymą?
 14. Atsakysiu per 24 valandas
 15. Ne done
×