Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 110 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

1
dontcheat
2
jack420
3
joker49
4
loxai
5
naujokas
6
yelocz
7
mrkyunex
8
18karat
9
aschkobar
10
triperisbmw
11
roan1st
12
funga
13
afkbotas420
14
mindozapro
15
gvb_lt
16
_kerwan_
17
flashpick
18
murzius
19
stuka772
20
gvb_yt
21
vainoras
22
legaci

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

22 iš 135 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 84

Serverio rekordas: 321

Rekordas pasiektas: 2015-08-02

trill

Narys
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Everything posted by trill

 1. sʎpıɐɓ sɐʇ sʎʇıɐʞs sɐʞ

  1. 00G

   00G

   Neskaiciau

  2. Flonder13

   Flonder13

   kas cia parasyta

    

 2. @00G pOne Jus dar ne vyrpagalba nenurodinekite pagalbom ir nesirinkite pranesimu !! pamatys fruktinis pats yra laiko 24 h!!!
 3. kaip gaila kad iseini ir tenka tokiom situacijom atsisveikinti ,sekmes gyvenime !
 4. Jūsų vardas žaidime: ph0rkyz Jūsų tikrasis vardas: Darius Jūsų amžius: 300 Jūsų Discord (privaloma): ᴅᴀʀɪᴜꜱ#0213 Papasakote išsamiai apie save (4-5 sakiniai - minimumas): Sveiki, aš.. · Punktualus · Žodžių kišenėje neieškantis · Patikimas · Komunikabilus · Draugiškas · Visus gyvenimiškus įššūkius pasiruošęs priimt jaunuolis mėgstantis žaisti professional minecraft gameplay, esu suinterisuotas į programavimą, beatsu kurimą etc (muzika n stuf [prodiusavimas]). Lauke pasibūt su šaikele pamėyt akmenukus močiutėm į langus, fulės aikštės kampe siemkas pamėtyt nu ir va tokie dalykai,o tai kaip jum sekas :3? Kodėl norite tapti ChatMod'eratoriumi?: Žaidžiu čia ne pirmus ir ne antrus metus, since maždaug 2016-17 idk? Teko būt serverio administracijos dalimi ir tikrai blec labai patiko ,smagu gražu faini labaij administratoriai su visais gražiai šauniai sutariu, noris tiesiog vėl grįžt į senas vėžias smagiai praleist laiką su ex-friendais )) Ar turite patirties, jeigu taip, papasakokite, kokias pareigas užėmėte: Taip, patirties administravimo sritį turiu labai daug including ir kituose žaidimo platformuose (hl,css,csgo,samp etc..) O kalbant lyg šiuo serveriu teko būt: x2 Pagalba x3 Chat Moderatorius x1 Tarpininkas (nesiskaito i guess bet still paflexint tai reikia :wink:) Kiek laiko praleidžiate serveryje? (Rašykite drąsiai nemeluodami, atvirumas suteikia pasitikėjimo): Taip tikrai tiesa atvirumas yra mano antras vardas, serveryje šiuo metu praleidžiu nemažiau 3ių valandų, pats tas prižiūrint chatą pradžiai, per dieną kartais susideda ir daugiau valandų priklauso ,kokie vėjai atneš kokios veiklos dienos eigoje ) Kiek dienų per savaitę skirtumėte pildomosioms pareigoms?: 24/7 no cap Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte: A) reklamerį: Kol esu chat moderatorius,daug privilegijų neturiu tiesiog pasidarau įrodymus (F2) ir nusiunčiu aukštesniai grandžiai (Pagalba,Admin) kad banintų. B) flooderį: Duodu 2 įspėjimus, ant trečio užtildau iki 30 minučių. C) nelegalią veiklą: Būtiniausias dalykas pasidarau įrodymus ir priklausant nuo situacijos mute iki 12 valandų. D) skundą forume: Pirmas faktorius ,kad visada reikia būt atsakingam už savo įrodymus, tai tiesiog atsakysiu su įrodymais ir tiek. ) E) /skelbimas nesilaikymą: Priklausant nuo situacijos, dažniausiai bereikšmiai skelbimai, mute iki 30 minučių. Kaip manote, ką galėtumėte atnešti, o galbūt patarti mūsų administracijai, jeigu kalba eitų apie bendradarbiavimą?: Įnešti mažų mažiausiai galėčiau komandišką chatmodų bendradarbiavimą dėl užtildymų , patarčiau aukštesniai grandžiai tvirčiau stebėt čyterius, asmeniškai man taip atrodo, daugiau nuovokumo chate. Žaidėjas 'CIGARA' rašo per skelbimą nereikšmingus pranešimus, kokie Jūsų veiksmai?: Priklauso nuo situacijos ,jeigu po 12 jeigu nefloodina ir neižeidinėją žaidėjų ar komandos narių palieku ramybėje, bet jeigu vidury baltos dienos, pasidarau įrodymus (F2) >> Užtildau iki 30minučių dėl skelbimo taisyklių nesilaikymo. (Priklausant nuo situacijos.)
 5. pize taip tikejaus 1.14 nu bet ggwps still atleast wipe'inat jau
 6. nigga really just copied sum shit ova ethernet nvm gud lesson
 7. Lol visi zino kad cytini uz isikalinejima perma dekit clownuj
 8. cytint ir filmuot cytus .. c,c,c..
 9. Jau buvo po 12 , wow.. Maniau sitie chat moderatoriai turejo but susipazine su taisyklemis seniausiai, gaila vargstu projekto zaideju ,ir gaila kad egzsituoja tokie pareigu negerbenciu chat moderatoriu (Atsiprasau kad kisuos zinau kad netureciau ,bet tik norejau pasisakyt turetum administratoriai reaguot i tokius veiksmus, sis c.m. jau prie savo pareigu laikymo ribos ..cc atsizvelgit i situacija @tiger @Flonder13)
 10. PARDUODAMAS: /tpr IcyCrib
 11. Tavo vardas žaidime: ph0rkyz Peikiamo asmens vardas žaidime: @Weedosas @modelt @tiger @Flonder13 Už ką peikiate šį administracijos narį: Pradekime nuo to ,kad sis administratorius dabar yra su (2/3) ispejimais, ka turiu omeny ,kad kvepia nusalinimu. Nesenai gavo ta 2'a ispejima, nezinau ar cia uzvalde emocijos ar seip,kad laiko neapykanta ant manes ar kazkas tokio ,bet niekados gyvenime dar neesu mates ,kad kazkas uz 4 zinuciu flooda duotu ispejima 7 parom, sensacija, nei as jam floodinau ,nei piktybiskai bandziau cia pakenkt kazkam floodindamas nei ka, tiek va siam kartui tikiuosi imsites aukstesne grandis drastisku veiksmu del tokiu palaidu chat moderatoriu. Įrodymai:
 12. mano laikais nebudavo tokiu sudu , turedavai ateit per pusnynus ir dykumas iki zaidejo ir rasyt .. " nefloodink " o seip tai cia pats uzdejai matau
 13. jo as zinau bet uz 4 zin flooda kas deda ispejimus ir dar 7d
 14. trill

  ble

  Vardas žaidime: ph0rkyz Jus užblokavo: mm Priežastis: reklm Kodėl turėtum būti atblokuotas: ntc Įrodymai (Privaloma):
 15. trill

  ble

  kas cia aiskaus isivesk ta ipa selgafanas
 16. Jūsų vardas žaidime: le phérkyzo Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: karma skrrr haxer Įrodymai: https://youtu.be/DzFSywmI3kQ @Fruktas69
 17. Jūsų vardas žaidime: ph0rkyz Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: OGversion ; DipsisHuliganas Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: hax karma Įrodymai:
 18. Vardas žaidime: ph0rkyz Jus užblokavo: Patrik? Priežastis: nezinau kas cia per dalykas labanakt nenoriu asmiegot ko jus mane verciat Kodėl turėtum būti atblokuotas: nezinau kas cia per dalykas as netyce uzkritau ant bindo ir suicide padariau pora kartu ir opce sako labanakt ? Įrodymai (Privaloma):
×