Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

56 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 102

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Benas/Yukinu

Scam.

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime: Yukinu

Skundžiamo žaidėjo slapyvardis žaidime: Mataszz

Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Pastaciau 15k, padejo geles, net neparase manes, o kazkoki kita ciuva, Sakau neparase pns, atmazino. Pastate vel, iskrito 2 geles. 3x turejo buti. Sako 1 gele bus atimta, nes ismeiziau ar kaip ten sake. 1 bet. 30k dave o turejo 45k. Istikro, del tu 15k verkti cia paleva yra. Bet jeigu scamina ka daryti daugiau.

Įrodymai: https://imgur.com/a/jfTTT30

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Mataszz

Taip, as sumaisiau nickus, nes persivadine, bent uzsidek kad Yukinu, ir nk nebus, o kaip pastatei, as padejau zole sumaises nicku su RezTiger ir geles NEBUVO Ir "issimelziai" Bet'a is manes, dziaukis kad bent 2x gavai.

https://imgur.com/a/aJgR2hz

 

PS as pries bet'a parasiau kad bus uz 1 gele, nes issimelziai bet'a ! ! ! O cia  toliau palieku admin'am sprest, ar grazint, ar ne, jei reikes grazinsiu. PS Kur irodymai kad 2 Geles? Numesk ir bus k, bet dbr neduosiu pinigu.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

"Taip, as sumaisiau nickus, nes persivadine, bent uzsidek kad Yukinu, ir nk nebus".
Tu zinai koks mano nick, nes visad vos man nerasineji, ir siulai 1x1 ir pns. O kas zino, gal tas ciuvelis state.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Mataszz
Prieš 7 minutes(-ių), Benas/Yukinu rašė:

"Taip, as sumaisiau nickus, nes persivadine, bent uzsidek kad Yukinu, ir nk nebus".
Tu zinai koks mano nick, nes visad vos man nerasineji, ir siulai 1x1 ir pns. O kas zino, gal tas ciuvelis state.

Tu neesi koks pagrindinis serverio zaidejas, ir nick'a as neisimenu :) O  del PvP tai cia visai kitka... Ir jis nestate....

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@Benas/Yukinu, nereikėjo užsisukti. Paskutiniam ss, matau kai žiūri jau, o kitam NE. 

Pinigus tau gražino kiek priklausę.

+ jeigu nepatikimą arba 50/50 kazino radot, reikia VISUS įrodymus darytis "ss/video" kitaip sunku čia kažką išspręsti.

@Benas/Yukinu, aš iš savo sumos grąžinsiu tau.

Nusiskundimas atmestas.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×