Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

83 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 102

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Dreams

[ Atmesta ❌ ] 666 nesamonių darymas

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Modis
Peikiamo asmens vardas žaidime: 666
Už ką peikiate šį administracijos narį: Pradėkime nuo to kad isai rašė per skelbima kad einam du v du ir parašiau aš jam kad mes su draugu eisim ir jis atsitelino su draugeliiu savo mes pakovojom ir tada atsitelino ir žudo mus mūsų frakcijos teritorijoje o sakom kad išeitų sakė jam pajebat ir man dar dėjo free mute 7 valandom už tai kad tipo įžeidinėjau...
Įrodymai: 

2020-03-26_16.49.20.png

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visiškai kita situacija buvo dabar papasakosiu viska iš savo puses viskas buvo taip :parašiau skelbimą kas 2x2 tu parašiai aš tada pas tave atsitelinau sakau einam čia sakai ok kai pradėjom eit 2x2 tavo draugas pradėjo naudoti čytus gaila nebuvau bandicamo isijunges ir nenufilmavau ,bet darydamas jam patikra prisipažino ,jog turėjo čytus ir buvo sažiningai nubaustas.O jei turėjai kažka prieš kad pas jus fc buvom norėčiau ,kad pateiktum įrodymus kur taip rašiai nes  taip tikrai nebuvo pats sakiai einam čia.Taip ir sakyk ,kad tu pralaimėjai ir susinervinai.O kitas dalykas tu mane smeižiai ,jog aš esu čyteris kai pateikiau tau įrodymus tu atsakiai ,jog tau poxui taip tu buvai parašes ,,piskit iš /f home'' bet aš tau įrodžiau ,jog aš ne čytas padariau tavo draugui patikra ir įšėjau na ir viska papasakojau palieku viska spręst @modelt @tiger

btw jei reiks įrodymų kai termitui patikra dariau rašykit :)

Mute gavai už šita man naras yra įžeidimas beja žudė tave ne aš ,o 694201337 sakiau ,kad apsiramintu ,,pajebat''  nieks nesakė

2020-03-26_17.50.12.png

Redaguota nario 666
  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 minutes(-ių), 666 rašė:

Visiškai kita situacija buvo dabar papasakosiu viska iš savo puses viskas buvo taip :parašiau skelbimą kas 2x2 tu parašiai aš tada pas tave atsitelinau sakau einam čia sakai ok kai pradėjom eit 2x2 tavo draugas pradėjo naudoti čytus gaila nebuvau bandicamo isijunges ir nenufilmavau ,bet darydamas jam patikra prisipažino ,jog turėjo čytus ir buvo sažiningai nubaustas.O jei turėjai kažka prieš kad pas jus fc buvom norėčiau ,kad pateiktum įrodymus kur taip rašiai nes  taip tikrai nebuvo pats sakiai einam čia.Taip ir sakyk ,kad tu pralaimėjai ir susinervinai.O kitas dalykas tu mane smeižiai ,jog aš esu čyteris kai pateikiau tau įrodymus tu atsakiai ,jog tau poxui taip tu buvai parašes ,,piskit iš /f home'' bet aš tau įrodžiau ,jog aš ne čytas padariau tavo draugui patikra ir įšėjau na ir viska papasakojau palieku viska spręst @modelt @tiger

btw jei reiks įrodymų kai termitui patikra dariau rašykit :)

tai tu įmesk įrodymus už ką mane mutinai :) ir kai pradėjom kovot sakiau stop ir daug šauktukų bet tu tiesiog nesustojai su savo draugeliu ir žudėt mane toliau....

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Dreams rašė:

tai tu įmesk įrodymus už ką mane mutinai :) ir kai pradėjom kovot sakiau stop ir daug šauktukų bet tu tiesiog nesustojai su savo draugeliu ir žudėt mane toliau....

įrodymai yra ,,666 vpš naras'' už tai ir gavai mute daugiau nieko neatsakinėsiu laukiam @tiger @modelt sprendimo

Redaguota nario 666

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), 666 rašė:

Visiškai kita situacija buvo dabar papasakosiu viska iš savo puses viskas buvo taip :parašiau skelbimą kas 2x2 tu parašiai aš tada pas tave atsitelinau sakau einam čia sakai ok kai pradėjom eit 2x2 tavo draugas pradėjo naudoti čytus gaila nebuvau bandicamo isijunges ir nenufilmavau ,bet darydamas jam patikra prisipažino ,jog turėjo čytus ir buvo sažiningai nubaustas.O jei turėjai kažka prieš kad pas jus fc buvom norėčiau ,kad pateiktum įrodymus kur taip rašiai nes  taip tikrai nebuvo pats sakiai einam čia.Taip ir sakyk ,kad tu pralaimėjai ir susinervinai.O kitas dalykas tu mane smeižiai ,jog aš esu čyteris kai pateikiau tau įrodymus tu atsakiai ,jog tau poxui taip tu buvai parašes ,,piskit iš /f home'' bet aš tau įrodžiau ,jog aš ne čytas padariau tavo draugui patikra ir įšėjau na ir viska papasakojau palieku viska spręst @modelt @tiger

btw jei reiks įrodymų kai termitui patikra dariau rašykit :)

Kiek tave pažystu tai tikrai esi sąžiningas ir tikiu, kad ne be reikalo užmūtinai, ar užbaninai.O tam duxui Modis čj dėmesio trūkumas, jei modi nemoki pralaimėt tai  ir nežaisk ir nerašyk free ppk.Man tai būtų gėda ppk rašyt už tokius dalykus, kad užmūtino tik 5val džiaukis, kad bano nedavė...Jei čia skaitos kaip freepost galit blokuot vistiek nebežaidžiu mc XD.Mano manymu 666 yra ne kaltas.666 tikrai yra patyręs administratorius ne veltui VYR.PAGALBA

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Pas ta Modi kaip buvo dėmesio trūkumas taip ir liko. Siūlau jam pist rcona, nes jis visad prisigalvoja šūdų ir bando "užversti" administraciją.
Man šitas kadras irgi rašydavo random papeikimus, kai dar buvau komandoje.

  • Patinka 1
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, LoFeq rašė:

Kiek tave pažystu tai tikrai esi sąžiningas ir tikiu, kad ne be reikalo užmūtinai, ar užbaninai.O tam duxui Modis čj dėmesio trūkumas, jei modi nemoki pralaimėt tai  ir nežaisk ir nerašyk free ppk.Man tai būtų gėda ppk rašyt už tokius dalykus, kad užmūtino tik 5val džiaukis, kad bano nedavė...Jei čia skaitos kaip freepost galit blokuot vistiek nebežaidžiu mc XD.Mano manymu 666 yra ne kaltas.666 tikrai yra patyręs administratorius ne veltui VYR.PAGALBA

ne jusu postas prasau cia nepostint..

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kaip matom,kad  tu įžeidei visus esančius žaidėjus! Tai po gi ir patį 666.

P.S jeigu tu sakai, kad jis įžeidinejo, tai kažkaip tokių "įrodymų" nematau.

 

Papeikimas atmestas.

Tema rakinama.

 

 

P.S @666, mums užtenka 1 tag'o (^.^)

IMG_20200326_200754.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×