Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

61 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 141

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Sokan

Papeikimas

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Sokan
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Niuhalas
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Grasina ddos, grasina banais uz nieka nes tipo seniau kaskada ji nuscaminau ar kaskas tokio 
Įrodymai: unknown.pngunknown.pngunknown.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 10 minutes(-ių), Sokan rašė:

Jūsų vardas žaidime: Sokan
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Niuhalas
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Grasina ddos, grasina banais uz nieka nes tipo seniau kaskada ji nuscaminau ar kaskas tokio 
Įrodymai: unknown.pngunknown.pngunknown.png

Sveikas , įkelk ir savo chatus jei keli viską. Situacija buvo tokia , kad žaidėjas ddosino kitą projekto žaidėja nezinau_kas , abudu juos pas save atitelinau , paaiškinau situacija ir paaiškinau ką daro blogai. Tu pradėjai po kelių minučiu man rašyti su tokiais sakiniais - dw niuhalas , ir t.t. Žaidėjas kuriam ddos grasinai parodė visus jūsų Discord chatus.  Ir tiesa kodėl keli viską iš mano perspektyvos įkelk pilnus įrodymus ir savo chato neapkarpes. 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ir biškuti matosi tavo fotografijos sufeikintos  su photoshopu. Nes kai kuriuo dalykus rašė tavo draugas liolkis, @modelt @tigerpatikrink chatus pamatysi.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@BELARUS situacija iš naujo persiskaityk , jei kiti žaidėjai kitiems grasina , aš kažkaip turiu juos įbauginti , kad nustotu lol. 

 

Tema užrakinu kolkas , toliau sprendžia @modelt ir @tiger

  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Papeikimas priimtas .
Nušalintas iš komandos.
 

 

  • Patinka 2
  • Neigiamas 1
  • Liūdnas 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×