Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

61 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 141

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
SmokeWeed

BadLes

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: SmokeWeed
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: BadLes
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Galite tikrinti logus, iš Grantys420 accounto į frakciją buvo įdėta nemažai pinigų kiek tiksliai nepasakysiu, iš SmokeWeed accounto buvo vesta resą į xDarkax mes buvome tm ir jis iš niekur nieko pareiškė kad aš imu jo maxus tai buvo neteisybė ir tada dar fermą su pinigias atkirto tikrinkit logus bent kažką atgaut norime! <3
Įrodymai: https://imgur.com/4QF533B   https://imgur.com/BRrRhN3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Atrodo discorde paaiškinau, kad kadangi kalbėjot nėra realių serverio logų. Sunku suprast kas ką scamino, matau tik, kad pats padavei fermą ir tiek

image.png.b1c1f3e2cb13f5fda67da3d4092489dc.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ir dar, į frakciją pinigus įdėjau aš nes jie buvo mano jo frakciją bet mano pinigai pažiurėkit logus išėme kažkuris arba BadLes arba xDarkax.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Kaip tu nesupranti, kad nėra jokių įrodymų, nes jūsų DC grupių ir pokalbių jie negali patikrint ??

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dar niekad gyvenime nemačiau, kad kažkas gero iš team'inimo su random'u išeitu, tai koks blet tolkas team'int? 
Dėl tokių kaip jūs net taisyklė įvesta, kad patys kalti liekat:

"Nepatariame pridėti nepažįstamus, naujus draugus prie rezidencijų. Vagystės atvejų daiktai nebus grąžinti. (Nebent administracija nuspręs kitaip)."

Piso ragus, įrodymų nėra, nžn, melskis, kad administracija magiškai gražins, bet dar norėtųsi pamatyti ką BadLes pasakytu.


Atmesta.
Tema rakinama.

Redaguota nario tort926
  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

#2 Atmesta.
#2 Tema rakinama.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×