Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

54 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 138

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Makenaz

Papeikimas SSS

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: NegrasMartis
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: sss
Priežastis: Nesamoniu darymas
Data:1/27/2022
Įrodymai: iš manes atemė arena už tai kad "abusinau savo  pvp :DD" bet kaip matot apačioje screenshoote kad dmanes net nesimato iš screenshooto spresti kad aš ten buvau yra kvaila manes nuotraukoj net nesimato iš kur zinot gal zmogus mane tranke kai aš buvau viršuj afk su pvp off ir tik tada isoko ir auze kitus nesimato to dalyko kad as ten stovėčiau dar screenshoote nėra laiko aš ten buvau  pries savaitė nera jokiu irodimu susijusiu su laiku kad aš ten buvau vakar ar užvakar tikiuos suprasit mane ir gražinsit pvp nes sss tai tikrai nesigaudo savo pareigose........

2022-01-26_15_32.43_2.thumb.png.c6bdd3a17b682f0f886b9d663b69ced6.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Arena yra konfiskuota, dėl pasikartojančių abusinimų, ir tikrai ne pirmas atvejis kai šioje arenoje (/tpr vs) vyksta tokie dalykai.
https://imgur.com/a/pIdcDVp (bandei apginti draugą, ar trukdyti susirinkti lootą su išjungtu /pvp, savo pvp arenoje)
Kiek žinau, tau buvo paskutinis įspėjimas dėl abuse PVP arenoje, ir buvai įspėtas jog arena bus konfiskuota. (Link'as į temą)

Nusiskundimas (papeikimas) atmestas.
Tema rakinama.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×