Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

138 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 141

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

streatas

free bananas [Atmesta]

Recommended Posts

 Jūsų vardas žaidime: streat
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Calijero
Priežastis: banino uz tai kad pas mane siuksles trinamos automatiskai ir nebuvo siukslines 😄
Data:2022-09-10

 

 

 

 

image.thumb.png.c70f2cd2816ca99dcf25906cdf375ac9.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ačiū už papeikimą.

  Padariau echo scan ir parodė, kad turi fastclickerį ir išvalei šiukšlinę prieš patikrą. Dėl fastclickerio sakei, kad nenaudoji, o dėl šiukšlinės sakei, kad tau automatiškai trina. Labai idomiai sutapo, kad prieš patikrą tau išvalė šiukšlinę. Paprašiau parodyt kur šiukšlinė tu atsakei "pas mane jau senai susi**se, nerodo nk ant main ekrano". Galiausiai paklausiau, kaip padarei kad automatiškai išvalytų šiukšlinę, tu atsakei "yra programa", Paprašiau ją parodyt ir tu pradėjai atsikalbinėt "ne to mes cia susirinkome visu pirma cheat ieskok nera laiko man cia".

 ban reason galiu pakeisti į "išvalyta šiukšlinė prieš patikrą, nereagavo į nurodymus patikros metu"

https://scan.echo.ac/4f345137-097f-47ed-86b7-5db9a7ccbbfd

@Patrik

@Qjis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kaip as galejau isvalyti kaska jeigu pas mane siukslines nera?  Del to ir pas mane padaryta kad trintu automatiskai junk filus kurie kompiuteriuj nereikialingi

 

Redaguota nario streatas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Na įdomiai skamba iš teisinės pusės tu tikrini šiuo momentu ar naudoja žmogus o ne tikrini jo asmeninius duomenis kur ką pc turi kur ką ištrynė ar išvalė asmeniškai durnai skamba tikrai tokios patikros....

dėl minėto ,,Fast clicker'' gal ir blogai supratau tačiau tam tikri periferiniai įrenginiai ,,pelės'' juos turi įdiegtus.

Jeigu sukonkretinant mano mintį tai pričiom šiūkšlinės valymas ir su žaidimu susijusi direktorija ir joje esami failai?

Redaguota nario Feniksas_

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
On 2022-09-10 at 17:56, streatas rašė:

kaip as galejau isvalyti kaska jeigu pas mane siukslines nera?  Del to ir pas mane padaryta kad trintu automatiskai junk filus kurie kompiuteriuj nereikialingi

 

fastcleakeri tai turejai.. Ir kaip galima siukslines neturet, jei ant darbalaukio nera, tai nereiskia, kad jos vps nera :DDD 
Calijero irodymus pateike.
atmesta ! 
Tema rakinama

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×