Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

48 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 138

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

sandrute

nebrandus

Recommended Posts

ANKETA:

Jūsų vardas žaidime: sandrute
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime:  Bulvius
Priežastis:  Man pasiklausus kokia priežastis jog man daro patikra, kurios atsisakiau vien dėl to, nes nei aš buvau pvp, nei aš mininau kažką, nei tuo labiau kažką dariau kad cheatinčiau ir jis prisikabino, susirado " savo " priežasčių dėl ko jis nori kad pridėčiau ji į discordą ir padarytu atseit " cheat patikra ", labiau tikiu vaikinukas neturi kur pimpaliuko įkišt, ir paklausus kokia priežastys, ignoruoja, be priežasties visiškai prisikabint, kai stačiau xp ferma, bet matau proto invalidams net ir įrodymu nereikia.
Data: 2023-09-30
Įrodymai:  https://imgur.com/a/CMzCTiZ

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 13 valandos(-ų), sandrute rašė:

ANKETA:

Jūsų vardas žaidime: sandrute
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime:  Bulvius
Priežastis:  Man pasiklausus kokia priežastis jog man daro patikra, kurios atsisakiau vien dėl to, nes nei aš buvau pvp, nei aš mininau kažką, nei tuo labiau kažką dariau kad cheatinčiau ir jis prisikabino, susirado " savo " priežasčių dėl ko jis nori kad pridėčiau ji į discordą ir padarytu atseit " cheat patikra ", labiau tikiu vaikinukas neturi kur pimpaliuko įkišt, ir paklausus kokia priežastys, ignoruoja, be priežasties visiškai prisikabint, kai stačiau xp ferma, bet matau proto invalidams net ir įrodymu nereikia.
Data: 2023-09-30
Įrodymai:  https://imgur.com/a/CMzCTiZ

Laba vakarą, nereikia susireikšminti jog visiems labai įdomi esi ir vaizduotis kad kiekvienas kabina.

Kolega tik atliko savo pareigas.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Labas rytas, Ir ačiū už papeikima. Mano priežastis del patikros :  ( Bet ir kaip serverio savininkas sakė, neturi buti priežastiess :).\

Buvai užblokuotas nes nepridėjai i discord. image.png?ex=651a5c56&is=65190ad6&hm=72bimage.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, kolegos jau išaiškino viską, bet kita kartą rašyk į pačius papeikimus vietoj nusiskundimus, nusiskundimai rašoma apie žaidėjus, ne apie administratorius.

Tema rakinama, unban nebus

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×