Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

120 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 124

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Judesys

JUDESYS unban

Recommended Posts

ANKETA:

Vardas žaidime: JUDESYS
Jus užblokavo: Goccu
Priežastis: Xray
Kodėl turėtum būti atblokuotas: niekas nebuvo naudojama, užblokavo, patikros daryt - nedarė, parašius net asmeniškai į dc ir pasakius, kad darytų patikrą - atsisakė. Siūlyčiau atsižvelgti į jo veiksmus.
Užblokavimo nuotrauka (Privaloma): 
image.png.d53193fef2af9d67e94fceb3611f34e9.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas gavai baną už xray naudojima, tai nusprendžiau iš tavo iškastu tunelių. Taip parašėi man padaryti patikrą, todėl atsakiau jog "nebejuokautum", nes visu pirma jau buvo praėję 24h nuo tavo užblokavimo, antras dalykas jog patikros nebeapsimoka daryti, nes praėjo daug laiko ir tavo kompiuteris buvo restartuotas/išjungtas ir t.t 😉

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ai tai tipo šiais laikais patikrų nebereikia ir iš akies gali nuspręsti ar žmogus čeatina? 😄 nuo kada čia tokia naujovė?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Faktas galima, jeigu patikrini žmogaus tunelius kaip jisai nusikasa iki spawnerių, pas tave tuneliai buvo vien link spawnerių - aiškus XRAY.

Kaip ir minėjau parašėj man jau praėjus 24h+ nuo užblokavimo gavimo.
Gavai ban 02/26 11:02
Parašėj man 02/27 19:19.

😉

image_2024-02-28_195306206.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kai pastebėjau tai ir parašiau, nesėdžiu serveryje 24/7. užblokavai kai buvau off. kitą kartą siūlyčiau pasižymėti žmogų ir jį stebėti, blokuoti su įrodymais, o ne iš intuicijos, nes ji, šiuo atveju, prasta. prašyčiau unban.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 valandos(-ų), Goccu rašė:

Faktas galima, jeigu patikrini žmogaus tunelius kaip jisai nusikasa iki spawnerių, pas tave tuneliai buvo vien link spawnerių - aiškus XRAY.

Kaip ir minėjau parašėj man jau praėjus 24h+ nuo užblokavimo gavimo.
Gavai ban 02/26 11:02
Parašėj man 02/27 19:19.

😉

image_2024-02-28_195306206.png

Ikelk foto, kaip nusikasta link spawneriu. Netures pretenzeju.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

turiu Mode, turiu, tikrinę ne kartą kai žaisdavau, nebuvo niekada xray, dar tau pačiam apie kitus pranešdinėdavau, taip pat ir bugus. 😉

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Judesys rašė:

turiu Mode, turiu, tikrinę ne kartą kai žaisdavau, nebuvo niekada xray, dar tau pačiam apie kitus pranešdinėdavau, taip pat ir bugus. 😉

Viena diena su cheat. Kita be. Nera jokios garantijos, kad svarus. Laukiam nuotrauku @Goccu

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

4 spawneriu iskasimas - xray. Nu nais. P.s. sounds pasijunkit kai stripmininat, kartais padeda irgi spawneriu ieskojimui. p.p.s. ne 15 metelių, kad čia veltui burną aušinčiau, norisi teisybės.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Judesys rašė:

4 spawneriu iskasimas - xray. Nu nais. P.s. sounds pasijunkit kai stripmininat, kartais padeda irgi spawneriu ieskojimui. p.p.s. ne 15 metelių, kad čia veltui burną aušinčiau, norisi teisybės.

Manes nera namuose ir dar ilgai nebus. Nelabai ka patikrinti galiu. Ka nuspres tas ir bus...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

laukiam, laukiam. kitą kartą smagu būtų jei patikrintų, o ne iš galvos banus dėliotų.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prašom 😉 Tikrai tau soundai čia padėtu :DDDDD

image_2024-02-28_232614490.png

image_2024-02-28_232628163.png

image_2024-02-28_232639276.png

image_2024-02-28_232645741.png

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

kasta tiesiai i spawnerį? ar tiesiog pataikyta? retkarčiais juk taip būna, ne? visur kur kasinėta kasta tiesiai į spawnerius? atblokuok, per mažesni laiko tarpa surasiu dvigubai daugiau spawnerių. p.s. dar /sethome galėtum patikrint, šalia tų spawnerių turėtų būt nustatytas dar kai legendos neturėjau. edit* p.s. 3 ss tik parodo random stripmine, 2 ss tik įrodo dėl sound.

Redaguota nario Judesys
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Unban nebus.

Tema rakinama!

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×