Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

68 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 74

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Goccu

Narys
 • Pranešimai

  134
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  3

Goccu last won the day on Rugsėjis 12

Goccu had the most liked content!

REPUTACIJA

42 Naujokas

Apie Goccu

 • Rankas
  Vyresnysis eilinis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Privilegijos
  Legenda

Paskutiniai profilio lankytojai

2.038 profilio peržiūros
 1. Sveikas, čia nėra banas, galimai naudoji vpn'ą ir tau neleidžia prisijungti. Prisijungti gali išjungęs vpn'ą arba nuėjęs į www.notbot.es pasitvirtinti "Captcha" ir tada junktis. Ir kitą kartą isiskaityk ką rašo 😄
 2. Anketa (Šablonas) Jūsų In-Game vardas: Goccu Ar turite laiko dalyvauti šiame konkurse? Tikrai taip!
 3. ANKETA: Tavo vardas žaidime: Goccu Giriamo asmens vardas žaidime: @Dumtraukis, @Mornusi Priežastis: Buvo keletą pažeidėjų "/skelbimas", nusiuntus įrodymus į discord šiems administratoriams, greit atsakė į mano žinutės ir nubaudė pažeidėjus. Šaunuoliai! Daugiau tokių administratorių!
 4. ANKETA: Jūsų slapyvardis žaidime: Goccu Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui/forumui Kuo šį idėja bus naudinga: Mažiau bereikšmių papeikimų. Detalus pasiūlymo aprašymas: Esu pastebėjęs jog daugumą žaidėjų rašo administratoriams bereikšmius papeikimus, jog jie buvo neteisingai užblokuoti ar užmutinti, tai mano pasiūlymas būtų toks jeigu parašo papeikimą ir užblokavimas/mute būna teisingas, tai tokius reiktu prabaninti ar užmutinti ilgesniam laikotarpiui (prailginti mute arba baną), taip manau sumažėtų papeikimų skaičius ir mažiau gaišintu administratorių laiko.
 5. ANKETA: Vardas žaidime: Goccu Kokią klaidą radote: Parašius komandą /meniu ir paspaudus ant (lovos "Namai") rašo komanda nerasta. Paspaudus ant knygos "Informacija" irgi nieko nerodo. Taip pat neveikia ir balsu sistema, bet šitame meniu jis yra parodytas, tai manau reiktu išimti. Apibūdinkite klaidą, kaip ją galima pakartoti: Parašyti /meniu ir paspausti ant "Namai" arba ant "Informacija" Jeigu įmanoma ir/ar turi, pateik nuotrauką/video:
 6. ANKETA: Vardas žaidime: Goccu Kokią klaidą radote: Parašius /shop ir nuėjus į "Iškasenos" ten lapis lazuli kaina 15$, o nuėjus į "Dekoracijos" ten lapis lazuli kainuoja 12.5$. Apibūdinkite klaidą, kaip ją galima pakartoti: Parašyti /shop ir nueiti į "Iškasenos" ir į "Dekoracijos" Jeigu įmanoma ir/ar turi, pateik nuotrauką/video:
 7. ANKETA: Vardas žaidime: Goccu Kokią klaidą radote: Yra auto skelbimai kad komanda /info parodo bendrą serverio informaciją, bet parašius tą komandą rašo kad "komanda nerasta" Apibūdinkite klaidą, kaip ją galima pakartoti: Parašyti komandą /info Jeigu įmanoma ir/ar turi, pateik nuotrauką/video:
 8. @Void, kitą kartą pildyk pagal šabloną.
 9. Tikrai už, nebloga įdėja! Bet realiai galėtu padaryti kad nebūtinai nuo bronze rango galėtum naudoti šią komandą, o nuo generolo, kadangi nėra lengva pasikelti iki generolo rango ypač naujokams ar atėjus po wipe kaip yra ypač sunku. Ir tai nepriklausytu nuo paslaugų pirkimo. Pvž: Kas nenorės keltis rangą arba ankščiau norės naudoti šią komandą galės pirktis paslaugą, o kiti kurie neigali nusipirkti paslaugą galėtu tai gauti tiesiog pasikėlę rangą iki generolo. O iki to laiko galėtu naudoti tarkim tas telepathy knygas. (Čia tik mano nuomonė, nešmeižkit ;Dd)
 10. Kitas dalykas, sakai kaip tu prisijungėi aš iškart atsijungiau??? Tai labai klysti žinok, tu prisijungėi ir aš po kokių 5-10min ėjau jau gult 😉
 11. Cmon žmogau.... Juk sakau ne aš vienas ieškojau tų spawnerių, galiu tik tiek pasakyti kad free baninai mane žmogau :))))) Kadangi ne tik ieškojau pats spawnerių, bet ir iškasinėjau kitiems, jie taip atsidekuodami man atiduodavo cave spider spawnerius kurios rasdavo :))) Kitas dalykas, jeigu nežinai apie soundus tai aš nežinau ką aš tau daugiau galiu pasakyti...
 12. ANKETA: Tavo vardas žaidime: Goccu Peikiamo asmens vardas žaidime: Dumtraukis Priežastis: Tokią situacija, jog iškasinėjau daug kam spawnerius, ir jie man už tai mokėjo. Gavau baną už nieką. (Taip pat rinkausi ir sau spawnerius). Suprasčiau butu padaręs patikrą ar dar kažką, atėjo ir išbanino... Įrodymai:
 13. Naujas čhat modas, gal ne tą paspaudė ir užmutino už skelbimą, o paskui permutino.
 14. Ar dar nesimato? Negavo mutes ir tiek.
 15. Goccu

  Idk

  Jūsų vardas žaidime: Meduza Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: 420 Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: KUR TAS JŪSŲ AKTYVŪŪŪŪMAS KAIP JŪS RAŠĖTE ANKETOJE ?- Įrodymai:
×