Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

100 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 105

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Eimantas

kas per cm

Recommended Posts

mano nick zaidime eimantu

zaidejo kuri skundziate nick Neziniukas

kokiu tikslu skundziate zaideja uz nieka mute

irodymai

 

2019-08-17_17.16.18.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tavo įrodymų viršuje matosi už ką buvai užtildytas, beto taip tu rašei jau ne vieną kartą...

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

 

Prieš 35 minutes(-ių), Neziniukas rašė:

Tavo įrodymų viršuje matosi už ką buvai užtildytas, beto taip tu rašei jau ne vieną kartą...

 perspeju gal kitus zaidejus kad laikytus /skelbimas taisykliu kad nedarytu nesamoniu seip turetu but tavo pareiga bet dirbu uz jus kadangi jusu serverija nedaznai buna ir dar kodel nemutinai naparukom jis tai irgi nesilaike skelbimas tasykliu

 

  • Supykęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Eimantas said:

 

 perspeju gal kitus zaidejus kad laikytus /skelbimas taisykliu kad nedarytu nesamoniu seip turetu but tavo pareiga bet dirbu uz jus kadangi jusu serverija nedaznai buna ir dar kodel nemutinai naparukom jis tai irgi nesilaike skelbimas tasykliu

 

Klausyk, man nėra ką ir daugiau pasakyti, tu pats viską pasakei "jis tai irgi nesilaike skelbimas tasykliu".

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Neziniukas rašė:

Klausyk, man nėra ką ir daugiau pasakyti, tu pats viską pasakei "jis tai irgi nesilaike skelbimas tasykliu".

 

tai kojis mute negavo  ka ? tipo draugas jaigu draugas vistiek tos pacios taisykles visiems as zinau kad nieko neislosiu bet noriu perspet kad ziuretum ka kiti raso o ne tik mane mutint

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Eimantas said:

tai kojis mute negavo  ka ? tipo draugas jaigu draugas vistiek tos pacios taisykles visiems as zinau kad nieko neislosiu bet noriu perspet kad ziuretum ka kiti raso o ne tik mane mutint

 

Tavo nuotraukoje dar matosi kitas žmogus kuris nesilaikė /skelbimas, jis irgi buvo užtildytas, jeigu kažko nepastebėjau - atsiprašau, būsiu atidesnis, tačiau nereikia kurti temų kuriomis gaišini tiek mano, tiek savo laiką :|

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Neziniukas rašė:

Tavo nuotraukoje dar matosi kitas žmogus kuris nesilaikė /skelbimas, jis irgi buvo užtildytas, jeigu kažko nepastebėjau - atsiprašau, būsiu atidesnis, tačiau nereikia kurti temų kuriomis gaišini tiek mano, tiek savo laiką :|

reikia kodel turi vieni zmones buti ne mute o kiti mute

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 39 minutes(-ių), Eimantas rašė:

 

 perspeju gal kitus zaidejus kad laikytus /skelbimas taisykliu kad nedarytu nesamoniu seip turetu but tavo pareiga bet dirbu uz jus kadangi jusu serverija nedaznai buna ir dar kodel nemutinai naparukom jis tai irgi nesilaike skelbimas tasykliu

 

perspet gali ir per msg, jei nori, dar pats numeti irodymus, kaip pazeidineji skelbima ir kazka bandai irodyt.. Papeikimas ar kas cia toks atmestas.. Tema rakinama

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×