Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

108 iš 130 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 138

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Calijero

Helloween event :D

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Calijero
Peikiamo asmens vardas žaidime: minecraftondmofmn216514 (kentukas) ir ciga.
Už ką peikiate šį administracijos narį: Kentukas ateina i serva kartą per mėnesį ir aš nieko nesakau, kad jis neaktyvus ar kažką, bet žmogus atėjo ir servą ir padarė eventą ir ant tiek nevykusi, kad man graudu tsg, žmogus turi tiek patirties ir viską, primeta suaugusį žmogų, o surengia tokį ne profesionalų event :D 

1. Pradėsiu nuo pačio event post'o, tai kad galėjot kažką su slime susijusio uždėt, o ne tsg rip off iš googles inšaut http://prntscr.com/pp2sh6 http://prntscr.com/pqp5q4

2. Visi pradėjo ieškot tų moliugų ir kaip kiti jau visus tūrėjo tik tada pranešė kad reikia įrodymus daryti įsijungus f5 :D o dar po kiek laiko, kad reikia ir f3

3. žmonės kurie turi legend. tuos moliūgus suras pirmi ir sako, kad nieko tokio nes galės perleist kamnors, o tai, kad su fly visus surado tai nesvarbu? O dar geriau, kad Chatmodai dalyvauja, kuriems tikrai tų privilegijų nereik, ar kokie ten prizai.

4. visi pradėjo skūstis per skelbimą, kad nesąžininga, nes yra kurie turi fly ir dėl kitų priežaščiu, kai pradėjo visus mūtint, ciga sako http://prntscr.com/pqpavk http://prntscr.com/pqpbit

Nėra event ir verkia, tai viskas okey, bet kai darot event, gal nedarykit taip atmestinai? Normaliai viską surašykit , taisykles ir t.t. įdomu kodėl parkour nepadarėt? Gal tsg tingėjot statyt? o žaidėjams nepatiko ir verkia ne dėl to kad nespėjo pirmi surinkt visus moliūgus, o dėl to, kad event vyksta kartą per kelis mėnesius ir tas pats nevykęs, kuriam neįmanoma normaliai dalyvaut :D.


Įrodymai: Galiausiai gavau, baną dėl kurio priekaištų neturiu, nes okej, rašiau skelbimus ne pagal taisykles ir gal ižeidžiau adminus, bet 1. aš ne vienas toks buvau nepatenkintas (gavau bana tik aš, neskaitant tuos kurie cheatino) 2. Jei atsibaninsiu ipis perm baną išvis, o ką tiek padariau aš padariau , kad jei atsibaninsiu pareis perm?? Norėčiau tisklesnio reasono, o ne tokio nevykusio su klaida http://prntscr.com/pqpg1a

Su meile Calijero :**

  • Patinka 1
  • Teigiamas 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Visiškai sutinku su tavimi kalafijorai bet čia nesamonė žiauri

Redaguota nario Pefkele

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Skrr gang SCAM REP -

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Taisykles aiskios buvo, kad darant irodymus reikalingas irodymas, kad tu juos darai, tai logiskai mastant, reikia naudot f5, bano nepatikslinsiu, nes jis ir taip tikslus, paverkiai per skelbima, issiliejai, norejai mute, gavai bana :) 

  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikutis @Calijero. dq,už nuostabų papeikimą seni. Atrodei pradžioj nuostabus pacas,bet neveltui šiandien pasirodei kaip tikras moliūgėlis. Pradedant apie patį Eventą,turiu vieną pasakymą,jai nepatinka-nedalyvauk,ir savo nuomonės nereikšk per skelbimus ir panašiai.Tu man prikaišioji tai,kad neprofesonaliai sudarytas event'as,tai su seni geresnį padaryk event'ą su tokia vaikų auditorija,kaip tu, kurie nieko nesuprasdami bando reikšti savo nuomones? Aš šį even'tą sugalvojau visiškai eksprontu,kad nors vieną mielą dieną padaryti kažką kitko,nei kasdien.. ir taip , aš jį galima sakyti dariau vienas,aišku ir kiti asmenys prie to nemažai prisidėjo,bet newermind. O dabar kalbant apie tave,kad jau labai moki išsireikšti,kol buvai pagalba,ką tu nuveikei? Stateisi fermas,ėjai PvP su Pandoromis, X-rayninai,vogei žmonių daiktus,labai gražiai kitus administracijos narius apkalbinėjai,prieš kelias dienas irgi tai puikiai įsitikinau. sakai,kad prisijungiu kartą per mėnesį ir padarau tokį Š event? Kalbant apie mano veiklą ne tik serveryje,aš turiu ir 100x kart geresnį gyvenimą nei tu :) Tu 18-kos, ar 17-kos  metų pats pradėjai kažkur dirbt ar tik kubelius daužyti ir garsiai reikšti savo nuomonę nieko vertą nuomonę reikšt. Kai pasieksi tiek kiek aš pasiekiau tokių metų būdamas,tada pakalbėsim kaip vyras su vyru ir poto aš tavęs paklausiu svarbiau kubelius daužyti minecraft'e ar geriau gyventi realybėje? Dabar apsijuoksi per pusę serverio,nes kaip asmenybė esi žlugusi. Mažiau siūsk savo špenčpelius darželinukėms,tokiu būdu norėdamas pasirodyti ''fuckbojum'' , nes jau net ir dalis discordo veikėjų kalba apie tave ir žmonės su kuriais bendrauju visa tai puikiai žino, ta prasme net tavo draugai už nugaros iš tavęs šaiposi.Už monitoriaus tikras erelis,o realybėje tikras mulkis.. sorry mate,no hate ? Btw,pasiskaityk tai,nes per forumą ir serverį su Modestu ir kitais apsitarėme,kad bus suteiktas r'conas ? Sėkmės tau jaunuoli ateities gyvnime!

  • Patinka 5
  • Ačiū 1
  • Teigiamas 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×