Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

134 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 135

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
?????????

Scam

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: NaParukom
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: Zajcas
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?: Per naktį spėjo nunešt apie 1.3M ir išmesti iš reso kur buvo mano setų ir daiktų.
Įrodymai: 8c96a8b6c475014b9dc2cbe7f39d5679492.png Čia kaip jau nėra pinigų, dar ryte buvo palikta 25k bet pasiėmiau.

8ad09cbb818f22e6acebeb0926961e3186.png

O čia tas resas kur mano item yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 50 minutes(-ių), NaParukom rašė:

 Per naktį spėjo nunešt apie 1.3M ir išmesti iš reso 

Gal galima detalų aprašyma ? Nes kol kas neturiu kuom padėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, tiger said:

Gal galima detalų aprašyma ? Nes kol kas neturiu kuom padėti.

Nu tiesiog, buvau su Zajcas TM ir vakar pardaves 15 spawner blaze papildziau factiona iki 1.3M kažkur, aišku ten ir iš fermos tie pinigai ir t.t

,o šiandien ryte atsikėliau nusiimt pinigų žiūriu tik 25k like, ir išmestas iš reso kur buvo mano daiktų.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 40 minutes(-ių), NaParukom rašė:

Nu tiesiog, buvau su Zajcas TM ir vakar pardaves 15 spawner blaze papildziau factiona iki 1.3M kažkur, aišku ten ir iš fermos tie pinigai ir t.t

,o šiandien ryte atsikėliau nusiimt pinigų žiūriu tik 25k like, ir išmestas iš reso kur buvo mano daiktų.

1. "Nepatariame pridėti nepažįstamus, naujus draugus prie rezidencijų. Vagystės atvejų daiktai nebus grąžinti. (Nebent administracija nuspręs kitaip)"

2. Jeigu sakai vakar, patikrinsiu log'us, kiek tu pinigus davei. Jeigu rasiu tuos 1M, grąžinsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, tiger said:

1. "Nepatariame pridėti nepažįstamus, naujus draugus prie rezidencijų. Vagystės atvejų daiktai nebus grąžinti. (Nebent administracija nuspręs kitaip)"

2. Jeigu sakai vakar, patikrinsiu log'us, kiek tu pinigus davei. Jeigu rasiu tuos 1M, grąžinsiu.

Tai jis ne naujas pazystamas ilga laika.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×