Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

47 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 114

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

LeMiniKoneko

Free mute ?

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: d3
Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime:  Yuzi
Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?:  Atėjau į ./res tp t , ir buvo pristatyta bybiu , parašiau tai ir reikia krw gaidy , nei aš jį ižeidžiau nei ką , aš tik nusikeikiau nesakiau specifikinio nicko , tada jį vergu išvadino ir nieko nesakė , tai jeigu geraja jisai puse sakė tai , nu tai ir aš geraja. :)
Įrodymai:  https://imgur.com/JFHIB58  https://imgur.com/JKPvx33

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Laba vakara, ar taip ar taip nubaustas būtumet už keiksmus o "Gaidy" yra kaip ir įžeidimas tik nenurodytas tam tikram asmeniui.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Ačiū, kad man palengvinai darbą. Tavo pačiose įrodymuose matosi nusižengimas. Ačiū, gero vakaro.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dabar nepalengvėjo , kitas žmogus pavadino tave vergu ir tu nieko nedariai , mano yrodymuose matosi , bet tas vergas yra norodytas tau +, aš nežinau ar užtiek mutinima 30minučiu, ačių už dėmesį, + mano nebuvo nurodyta kaip nei ką.

Redaguota nario LeMiniKoneko

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Oi primiršau pridėti, chate mačiau daug žmoniu keikiasi , kodėl nemutini , čia toks klausimas man kilo , mane vieninteli už 2keiksmažodžius  užmutinai , kai chate keikiasi dauguma žmoniu stebūklas drauge , kartais ne teamas būsi ir nebūsi manes užtai užmutines . :)

Redaguota nario LeMiniKoneko

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 4 minutes(-ių), LeMiniKoneko rašė:

Dabar nepalengvėjo , kitas žmogus pavadino tave vergu ir tu nieko nedariai , mano yrodymuose matosi , bet tas vergas yra norodytas tau +, aš nežinau ar užtiek mutinima 30minučiu, ačių už dėmesį, + mano nebuvo nurodyta kaip nei ką.

Administracijos, žaidėjų įžeidinėjimas - mute nuo 1 val. iki 12 val. Džiaukis kad dar pagailėjo tavęs ne ant manęs papuoliai :D

Keiksmai - mute nuo 15 min. iki 45 min.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 38 minutes(-ių), miinecraft rašė:

Administracijos, žaidėjų įžeidinėjimas - mute nuo 1 val. iki 12 val. Džiaukis kad dar pagailėjo tavęs ne ant manęs papuoliai :D

Keiksmai - mute nuo 15 min. iki 45 min.

Pala atleisk ponas , ir kurį žaidėja įžeidžiau , aš tik parašiau į chata 2 keiksmažodžius , aš nematau ka būčiau įžeidias , kad mane turėtu mutinti , parašiau 2 keiksmažodžius atėjas į res'ą kur buvo pristatyta bybiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Parašiai keiksmažodžius mute gavai koks reikalas tau čia aiškintis jei tik 30minučiu supraščiau kad 2h tada galėtai gi.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Mute teisingas.

Tema rakinama.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×