Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

126 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 129

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
ph0rkyz

Discord atsiblokavimo anketa?

Recommended Posts

Vardas žaidime: discord: trill#6666 
Jus užblokavo: Turbūt "Nikita"?
Priežastis: Long story short, weedas išmestas iš pareigų ateina kartu su "Nikita" pagruzint ir paverkt į diskordą,abudu susitike lauke laiptinėj vėl sėdi ar kas ten buvo nežinau=DD Tai kas,nu tai patrolint atėjo čj, pradėjo šūdus šnekėt,aš ir atgal, fair n square, išėjo apsiraminę gavę atgal , poto mačiau rašinėjo "žusi avarijoj" or sum, flonderis sakė turėtų už tai būt baustas, poto buvo dar "sudeginsim namus" mmhm dar prieš tai kitus diskordo narius provokavo ir vadino dūchais, lėkšta nes Nikita tada į jo tuos pranešimus neregavo (obviously nes šiknos broliai abu) tai jo ir nebaudė, po visų jų trashtalkinimu chate atrašiau savo, ir nei aš kažko didelio rašiau ,kad įžeisčiau ar ką, nikita susireikšminęs uždėjo warną ir baną gavau : ') liudininkai @tort926 @00G
Kodėl turėtum būti atblokuotas: Provokavimas iš administracijos pusės, ir neatidus darbas.
Įrodymai (Privaloma):

 

5g12OjiITEGkujwtD1vKxA.png

Screenshot_1.png

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Užblokuotas tai buvai teisingai, o, kad aš nebaudžiau kažko tai čia jau mano problema ir buvo viskas išsiaiškinta, pats dar numetei žinutę dėl kurios gavai "warną" ir pradingai iš discordo, todėl tavo kaltė lieka neatmetama, o vėliau ir pats Weedas baną gavo už savo išsišokimą. 

Tai jeigu tu manai, kad jeigu tu gavai warną, o jis ne ir, kad būtent dėl šito tu turi būti išteisintas tai aš prieštarauju, nu nebent adminai suteiks tau šansą ir atblokuos, bet mano nuomonę tai banas buvo ne "free".

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 47 minutes(-ių), Nikita rašė:

Užblokuotas tai buvai teisingai, o, kad aš nebaudžiau kažko tai čia jau mano problema ir buvo viskas išsiaiškinta, pats dar numetei žinutę dėl kurios gavai "warną" ir pradingai iš discordo, todėl tavo kaltė lieka neatmetama, o vėliau ir pats Weedas baną gavo už savo išsišokimą. 

Tai jeigu tu manai, kad jeigu tu gavai warną, o jis ne ir, kad būtent dėl šito tu turi būti išteisintas tai aš prieštarauju, nu nebent adminai suteiks tau šansą ir atblokuos, bet mano nuomonę tai banas buvo ne "free".

Kalbama netik apie tavo "nebaudimą" ar kt., tame yra ir provokavimas vc ir chate ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Nikita said:

Užblokuotas tai buvai teisingai, o, kad aš nebaudžiau kažko tai čia jau mano problema ir buvo viskas išsiaiškinta

Už tokius dalykus, kad draugu nebaudi už jų veiksmus gauni 0.5 įsp. Nes tavo kaip administracijos nario darbas neišskirinėti draugo nuo priešo ar paprasto žaidėjo, visi turi būti lygus ir turi būti baudžiami vienodai.

O, @trill turėjai nesišakoti ir ramiai parašyti papeikimą, tai iš mano pusės unbano negausi.

Tema rakinama.

  • OHO 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×