Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

118 iš 130 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 138

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Pauliax

Banas už nieką

Recommended Posts

Mano nick žaidime: Pauliax

Mane užblokavo: Flonder13

Priežastis: "fastbreak"

Kodėl turėčiau būti atblokuotas: Noriu tęsti žaidimą.

Prisijungiau į serverį ir palikau AFK . Ateinu po ~1,5h ir pamatau baną už "fastbreak" ...

bano įrodymas.png

Redaguota nario Pauliax

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

blem, seniukai as irgi neisivaizduoju.. Siaip pas mane buginas ta pele tai velniai zino kaip ivyko visas sitas šš.. P.S draugelis mate, kad lyg su tuščia ranka daužiau, bet plbm afk buvau išejas ?

Redaguota nario Pauliax
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Pauliax rašė:

blem, seniukai as irgi neisivaizduoju.. Siaip pas mane buginas ta pele tai velniai zino kaip ivyko visas sitas šš..

dėl keletos pranešimų būtų galima daryt tokia išvadąm jog užsibugino ar kažkas, bet dabar kai 35 pranešimai dėl fastbreak pareina tai nžn

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 15 minutes(-ių), Flonder13 rašė:

dėl keletos pranešimų būtų galima daryt tokia išvadąm jog užsibugino ar kažkas, bet dabar kai 35 pranešimai dėl fastbreak pareina tai nžn

AFk sedejau as tai nemaciau kas cia vyksta pele uzsibugino tai taip ir įvyko.. pats net nustebau, kai pamaciau baną..

Redaguota nario Pauliax

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 25 minutes(-ių), Pauliax rašė:

AFk sedejau as tai nemaciau kas cia vyksta pele uzsibugino tai taip ir įvyko.. pats net nustebau, kai pamaciau baną..

tai jei pelė užsibugintų, griautum normaliu greičiu, o ne tokiu jog sistema pranešimus siųstu

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Flonder13 rašė:

tai jei pelė užsibugintų, griautum normaliu greičiu, o ne tokiu jog sistema pranešimus siųstu

Na neisivaizduoju. reiks egzorcistą kviesti i namus ? , bet kiek draugas mano žmogeliuką mate, tai pas jį rese, kai buvau palikes AFK  dauziau laužą su tuščia ranka. P.S galimai, kai tik palikau afk ir pradėjo grybauti ta pelė visas ~1.5h 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 19 minutes(-ių), Pauliax rašė:

Na neisivaizduoju. reiks egzorcistą kviesti i namus ? , bet kiek draugas mano žmogeliuką mate, tai pas jį rese, kai buvau palikes AFK  dauziau laužą su tuščia ranka. P.S galimai, kai tik palikau afk ir pradėjo grybauti ta pelė visas ~1.5h 

jokia pelė neprideda greičio kast blokus

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 8 minutes(-ių), Flonder13 rašė:

jokia pelė neprideda greičio kast blokus

Pilnai suprantu, kad  keistai skamba. Bet kas labiausiai skaudžiausia, kad AFK buvau palikęs ir net nežaidžiau.. Na manau būtų pats laikas sužinoti verdiktą .?

Redaguota nario Pauliax
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×