Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Prisijunge žaidėjai

šiuo metu serverio informacijos neimanoma pasiekt..

MyliuServa

Užblokuotas
 • Pranešimai

  157
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  1

MyliuServa last won the day on Rugpjūtis 3 2018

MyliuServa had the most liked content!

REPUTACIJA

43 Naujokas

Apie MyliuServa

 • Rankas
  Vyresnysis eilinis
 • Gimtadienis 2003.10.11

Paskutiniai profilio lankytojai

1.389 profilio peržiūros
 1. @Froster, @beta321, @Calijero. Bei laukių jūsų sprendimo @tiger, @modelt
 2. Nick'as žaidime: ItsNoaher Peikiamo administratorio nick'as žaidime: Trys mūsų projekto gražuoliukai Yakuza, Froster, Calijero. Už ką peikiate šį administratorių?: Pradėkime nuo to, kad jie nežino ,kad būnant su pareigomis jei stovi afk reikia atsijunkti. O jie pasiima ir puse dienos stovi afk.. Dabar tas nutiko, jie buvo visi tryse on, ir pasiime pradėjo kiti nesąmones rašynėti, o iš cm puses jokios reakcijos nieko.. Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): Įrodymai, kad gražuoliukai buvo on: https://prnt.sc/kn105w, įrodymai, kad kiti asmenys rašinėjo nesąmonės: https://prnt.sc/kn0zzj (šitam ss viršuje), https://prnt.sc/kn10ah (šitam ss pažymėta kur), šitam ss pažymėta kur: https://prnt.sc/kn11a4, įrodymai, kad Froster skelbe ,kad perka strėles, nors neprižiūrėjo chat'o: https://prnt.sc/kn11gd
 3. Pirma prašyčiau nefreepost'inti, o kita neprisikabinėk jei nežinojai ši skiltis ir turi taisyklės: Pašaliniams komentuoti yra draudžiama. Išskyrus Administratoriams.
 4. Nick'as žaidime: ItsNoaher Peikiamo administratorio nick'as žaidime: Yakuza Už ką peikiate šį administratorių?: Mutin'a kai neturi mutinti, kalba negražiai. Manau taip "Chat Moderatorius" neturėtu elgtis, bei už tokius dalykus mutinti. Įrodymai (būtini, kitaip papeikimas bus atmestas): Manau taip neturėtu bendrauti kažkas iš administracijos, bei rodyti bloga provokacijos pavyzdi: https://prnt.sc/kmf13x, bei atsilepia iš vis kažkaip ne taip https://prnt.sc/kmf1se. Įrodymai, kad SedLi užmutino neteisyngai: https://prnt.sc/kmf1db, čia tiesiog žaidėjas paraše "afk", kad niekas nerašynėtu, bei nesiteleportuotu. Įrodymai, kad čia SedLis: https://prnt.sc/kmf1i0. Bei įrodymai, kad ji užmutino: https://prnt.sc/kmf17s
 5. gerai aš paprastas, bet tu tai tikrai 12-metis kuris neturi realaus gyvenimo, o sėdi vien tiktais virtualiame gyvenime..
 6. Jei nežinojai šitas žodis yra kaip keiksmažodis visiems administratoriams, nes ji girdi kiekviena miela diena, bei valandą. Ir nereikia kerštauti, jei užmutino kita žaidėja, nes iš vienos puse taip atrodo
 7. Manau ši idėja gera, bet ir viskas tvarkoj buvo su @Lucid pasiūlymu.
 8. Neprisikabink prie žmogaus, ką nori ta ir daro, čia jo gyvenimas. Bei visi būkit kantrus, kad atsakytu į skype ir t.t, ateis laikas kai galės ir atsakys.
 9. Apgailėtina, dėl tokių dalyku rašyti papeikimą. žmogui netyčia išsprūdo, kaip ir visiem būna. Dabar pagalvok, tu nusikeiktum ir tave užmutinta, ar nusiskundimą parašo, kaip tu reaguotum? Tu visada pagalvok, kaip kažką keli, ar rašai.
 10. Tu nesigilink čia labai, megino tai megino. Gal dabar jau pakeitė nuomone? Tu pagalvok labiau
 11. Man įdomu, kas čia nardo? Žmogus pagyrė administratorių, jau tau tipinis išsireiškimas "Niurkt"
×