Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

124 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 135

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Taffelio

ban

Recommended Posts

Vardas žaidime: Taffelio

Jus užblokavo: Parzis

Priežastis: ZetPVP Taisyklių abuse, ne pirmas skundas, bandymas pasipelnyti

Kodėl turėtum būti atblokuotas: Nes aš nei įspėjimo nei paaiškinimo negavau kodėl ban'a gavau visiškai, nesuprantu, ir dė TP rezidencijos išjungimų tai aš išjungiau rezidencijos TP dėl to kad susitarimas galiotu ir eitu normaliai 1v1 ar 2v2 o ne 2v5 ar 1v7.

Užblokavimo nuotrauka (Privaloma): image.png.f218fe3c6dfd49d58edd0fa88d2298e1.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, kaip matai jau praėjo truputį daugiau nei 24h, nelabai tiekėjaus, kad dar ppk darysi, bet buvom gavę ne vieną ir du skundus apie tavo "abuse" rese, kad kai visi įeina į pvp on resą, safe zonoje nebeleidi įeiti atgal.

 

Įrodymai (rytoj pateiksiu ryte, ne namuose)

 

Bei visuomet dėl klausimų galėjai kontaktuoti mane, bet vietoj to, po bano man bandei parduoti, atiduoti savo Roblox account edit_17062023_225327.thumb.jpg.c9bd5f41eec1edc78a5a1bd1d10a3ecb.jpg

Redaguota nario Parzis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 9 minutes(-ių), Parzis rašė:

Sveikas, kaip matai jau praėjo truputį daugiau nei 24h, o tai reiškia, kad aš neprivalau pateikti įrodymų. Sukurei ppk apie 20:19 06-17, o užbaninau 06-16 19:16. Praėjo geros 25h, būtum anksčiau parašęs, būčiau pateikęs įrodymus.

Gero vakaro,

Parzis

Lmao, bro vakar tokiu laiku aš jau miegot ejau, pavarges buvau is lauko gryzes, kaip normalus žmogus nesėdžiu 24/7 prie kompo 😄 todel vakar ir nerasiau sito, todel dabar namo parejas is lauko parasiau:D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Būtum norėjęs, per 24val tikrai būtum užpildęs atsiblokavimų anketą, bet vietoj to administracijai bandei parduoti/atiduoti kito žaidimo paskyrą. Buvai tam lauke ar ne, taisyklės visiem tos pačios: įrodymai galioja parą. 
Unban’o nebus 

Tema rakinama

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×