Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

119 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 129

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

AceDogas21

Feniksas_ uzblokavo uz autoclickeri kuris neveikia ir nenaudojamas yra kaip gera men

Recommended Posts

Name:NameTage420

Zaidejas Kuris nubaude:Fenksas_

Kodel Manot kad neteisingai nubaude: Padare patikra nieko neturejau tik viena clickeri kuris neveike man ir nenaudojas as jo menesi o jai buciau naudojas butu metus programa kad toki naudojau manau jisai bande ji pajungti per anydeska nepavyko jam atsiunciau ta clickeri jisai jam suveike toliau dare patikra nieko nerado ir uzbanino uz rasta clickeri plius iskart kalba nepagarbei ir grasina instant ip usaldymais banais ir dar pagalbos kad pardavineja arba davineja discordus kur gali nusipirkti echo bypassus tai as vps be zodziu

 

image_2023-07-29_023658393.png

Redaguota nario AceDogas21
  • Neigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 17 minutes(-ių), Feniksas_ rašė:

Laba diena, plačiau kalbėjome patikros metu tai pridurti neturiu ką tiesiog prisegu įrodymus.

  Paslėpti turinį

 

Suprask ta kad as sakiau kad jis man neveikia ir buvau nenaudojas kaip men ar net daugiau tiesiog buvau pamires kad jis ten yra nes to folderio beveik neatidarineju

ir dar jaigu netikit kad man jis neveikia galiu ant share isnaujo atsisiust ir irodyt

 

Redaguota nario AceDogas21
  • Neigiamas 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 18 minutes(-ių), AceDogas21 rašė:

Suprask ta kad as sakiau kad jis man neveikia ir buvau nenaudojas kaip men ar net daugiau tiesiog buvau pamires kad jis ten yra nes to folderio beveik neatidarineju

ir dar jaigu netikit kad man jis neveikia galiu ant share isnaujo atsisiust ir irodyt

 

,, to folderio beveik neatidarineju'' bet is 2 clicker 1 trintas kitas likęs ir failas buva naudotas 

 

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 19 minutes(-ių), Feniksas_ rašė:

,, to folderio beveik neatidarineju'' bet is 2 clicker 1 trintas kitas likęs ir failas buva naudotas 

  Parodyti paslėptą turinį

va tau clipas kuriame parodau kad jis neatsidaro ir isnaujo atsisiunciu

 

Redaguota nario AceDogas21
  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Cituoti

14. Naudoti ir turėti .minecraft aplanke žaidimą palengvinančias modifikacijas, programas, resursų paketus, kurios suteikia pranašumą prieš kitus žaidėjus. (X-RAY, Schematic ir t.t.)
- BAN iki 21 d. pirmą kart, PERMA-BAN arba IP-BAN pakartotinai.

(prisipažinus naudojant ar turint draudžiamas modifikacijas taikoma švelnesnė bausmė). ** (papildymas po taisyklėmis)

 

  • Teigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
On 2023-07-21 at 18:22, modelt rašė:

Atmesta. Sekanti karta pildysi papeikima ir bus pateikti irodymai. Akauntas bus uzsaldytas...

Manyčiau šitam veikėjui reiktu užšaldyti accountą 

  • Teigiamas 3

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Eilinį kartą bandai nuversti pagalbą 😄 UNBANO kaip nėra, taip ir nebus.

  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×