Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

44 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 138

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

robotukas

scam

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: robotukas

Skundžiamo žaidėjo vardas žaidime: sumsar03

Kokiu tikslu skundžiate žaidėją?:  apscamino kai pirkai creeper ferma

Įrodymai: 

 

 

Redaguota nario robotukas
a

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Norėčiau viską paneigti,ir papasakoti kaip buvo iš tikro. Fermos kaip matote,aš neturiu ir šis asmuo/žaidejas tai žinojo. šiandien nusipirkau Hero privilegija ir jis paraše ar turiu saskaitoi. čia buvo nelegali veiklą. šis asmuo/žaidėjas norėjo jog mokečiau savo pinigus jo naudai. nusipelnė tai ka gavo. Ačiū už supratingumą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 3 minutes(-ių), sumsar03 rašė:

Norėčiau viską paneigti,ir papasakoti kaip buvo iš tikro. Fermos kaip matote,aš neturiu ir šis asmuo/žaidejas tai žinojo. šiandien nusipirkau Hero privilegija ir jis paraše ar turiu saskaitoi. čia buvo nelegali veiklą. šis asmuo/žaidėjas norėjo jog mokečiau savo pinigus jo naudai. nusipelnė tai ka gavo. Ačiū už supratingumą :)

Aš norėjau nusipirkti iš tavęs gold paslaugą kai kurie nuperka o kai kurie scamina tokie kaip tu ir neyrodinėk kad nescameris esi ir as norėjau ne savo naudai o kad gaučiau gold paslauga už tam tikrus item tu pats su tuo sutikai.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 valandos(-ų), sumsar03 rašė:

Norėčiau viską paneigti,ir papasakoti kaip buvo iš tikro. Fermos kaip matote,aš neturiu ir šis asmuo/žaidejas tai žinojo. šiandien nusipirkau Hero privilegija ir jis paraše ar turiu saskaitoi. čia buvo nelegali veiklą. šis asmuo/žaidėjas norėjo jog mokečiau savo pinigus jo naudai. nusipelnė tai ka gavo. Ačiū už supratingumą :)

Tu bomžara skemeris šventas k"w gražini jam item ir viskas baikta.Nes tau nauda bana gausi unban pasiimsi jai ką adminai atimkit item ir dėkit banus ir vfsio.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 44 minutes(-ių), -Dz1n- rašė:

@tiger @Axion01 nelegali veikla,bet scammeris aiskus :D

Mes tai žinom (¬_¬)ノ prašome netrukdyti..

Abudu užbaninti + item'ai/pinigai/res'ai nebus grąžinti.

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×