Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

136 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 135

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Tadeuzzz

F3 apeidinėjimas.

Recommended Posts

Jūsų slapyvardis žaidime:Bongy

Kam pasiūlymas skirtas (forumui/serveriui): Serveriui

Kuo šį idėja bus naudinga: Bereikšmis F3 

Detalus pasiūlymo aprašymas: F3 apeit labai lengvą persijungiat į paprastą clientą kur nėra cheatų ir tas f3 rodys kad nieko nėra. Ir visi kelia video kaip legit žaidėjai ir necheatina :D

Pavyzdys čia : 

 

Relogino n kartų kad f3 nerodytų cheatų. Kaip ir ankščiau minėjau jau jeigu cheatini tai nors nekelk kitų :D bet vaikai taip ir nepasimoko. Tiger daryk planą chuliganą kaip ir buvo prieš kelis wipe.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Gali būti toks pasiūlymas tipo kai filmuoja turi padaryti seen komanda ir jai jis yra pralošes 20min tada gali kelt su F3 jai ten 1 min tai neup nž čia vpš pieva pasakiau XD

  • Neigiamas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Supranti, jog tai padarė tik dėl to, nes staiga paplito čhytas, kuris padaro, betkokį žaidėją ( rodo tik čhyterio ekrane ), jog žaidėjas naudoja killaura, o visa tai greit paplito ir prasidėjo nusiskundimai, jog pagalbos ir kiti čhytina, o video fake :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, SuperGold rašė:

Supranti, jog tai padarė tik dėl to, nes staiga paplito čhytas, kuris padaro, betkokį žaidėją ( rodo tik čhyterio ekrane ), jog žaidėjas naudoja killaura, o visa tai greit paplito ir prasidėjo nusiskundimai, jog pagalbos ir kiti čhytina, o video fake :)

modelt rodė kad ten su programa padaro kad Pagalbos ir panašiai su cheatais. Bet tas F3 tai beprasmiska bent man asmeniškai. Reik tvarkos kaip buvo prieš 2 wipe su kaziolais :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, SuperGold said:

Supranti, jog tai padarė tik dėl to, nes staiga paplito čhytas, kuris padaro, betkokį žaidėją ( rodo tik čhyterio ekrane ), jog žaidėjas naudoja killaura, o visa tai greit paplito ir prasidėjo nusiskundimai, jog pagalbos ir kiti čhytina, o video fake :)

Aš nesuprantu iš kur ištraukė, bet, kai naudoji ta cheatą, tai f3 rodo paprasta 1.8 versija :DDDDD

Kiekvienas ghostclient gali apeiti ta jibana f3, dėl to, kai kažkam yra daromas "SS", tai paprašoma įjungti "Snooper settings", nes per ten, jau sunkiau apeiti.

Redaguota nario tort926
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 19 minutes(-ių), tort926 rašė:

Aš nesuprantu iš kur ištraukė, bet, kai naudoji ta cheatą, tai f3 rodo paprasta 1.8 versija :DDDDD

Kiekvienas ghostclient gali apeiti ta jibana f3, dėl to, kai kažkam yra daromas "SS", tai paprašoma įjungti "Snooper settings", nes per ten, jau sunkiau apeiti.

Kai naudoji cheat client bent man rodo kokius naudoju per F3 nebent pasikeičia ir pnš tada nieko nerodo apeit labai lengva kas moka :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Bet galima padaryti kad pvz esi su kokiais crest, ir paspaudus F3 rodys kad su vanilla esi. Per folderius.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 24 minutes(-ių), Yukinu rašė:

Bet galima padaryti kad pvz esi su kokiais crest, ir paspaudus F3 rodys kad su vanilla esi. Per folderius.

Kas moka manau tikrai galima :D

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Problemų aš čia nematau. Nėra F3 - viso gero. Apeiti kažin ar ( 7/10m ) vaikas gali. Ir apskritai, ar įmanomas toks dalykas ? ??

On 2019-07-19 at 16:30, Lopeta420 rašė:

Gali būti toks pasiūlymas tipo kai filmuoja turi padaryti seen komanda ir jai jis yra pralošes 20min tada gali kelt su F3 jai ten 1 min tai neup nž čia vpš pieva pasakiau XD

./seen nieką neparodys. Nes yra tam  ( kitas acc ).

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest Darius
6 hours ago, tiger said:

Problemų aš čia nematau. Nėra F3 - viso gero. Apeiti kažin ar ( 7/10m ) vaikas gali. Ir apskritai, ar įmanomas toks dalykas ? ??

./seen nieką neparodys. Nes yra tam  ( kitas acc ).

MCSlime geriausias "be čytų" žaidėjas esu pasislėpęs seniausiai savo Huzuni v1.2, pakeiti porą dalykėlių susirašai ką pats nori ir viskas užslėptą:
4d8c94b2882b25ea59c374888973ad24141.png
011bdba2fbf5e1d15572be9467995762549.png
Ahh biški išsidaviau ,bet kad jau pradėjom šią temą tai taip ir užbaigsiu. \(^o^)/

Redaguota nario Darius

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
On 2019-07-22 at 17:15, tiger rašė:

Problemų aš čia nematau. Nėra F3 - viso gero. Apeiti kažin ar ( 7/10m ) vaikas gali. Ir apskritai, ar įmanomas toks dalykas ? ??

./seen nieką neparodys. Nes yra tam  ( kitas acc ).

Sakai nėra f3 viso gero. Bet tarkim kaip mano link kaip pvz parodytas. žaidėjas kuris ožina pasijungęs 2 clientus vieną su cheat kitą be cheat ir tas f3 rodo kad be cheatų. Nors vėliau pats cheatina :D. Tai tas f3 man asmeniškai lempa yra. Tiesiog reik jog būtų kaip buvę prieš kelis wipe kad kiekvieną ožį kuris cheatina ir ožina kitus tikrint ir baust. Taip ir buvo prieš kelis wipe. Ir tikrai nebūvo tiek daug ožių.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites


Sukurta apklausą.
Kol kas rakinu tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×