Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

19 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 127

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

GeniukasVudis

Calijero Eilinis Free banas

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: Kazlov
Peikiamo asmens vardas žaidime: Calijero
Už ką peikiate šį administracijos narį: Sau be cytu buvau si kart tikrai ir sau mane 5ciuvai usipuole mane isbanino kitus su cheat paliko ir dar calijero pats cytina turiu video jei neistryniau numesiu
Įrodymai: https://imgur.com/pIwd4Cd

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

"Calijero Eilinis Free banas" Labiau eilinis apgailėtinas skundas... Visų pirma išmok be cheat ir tada sakyk kad aš cheatinu. Antra tai tsg jei gavai baną už cheat, tai jau geriau nebeįrodynėk. Per video naudojai Autosprint, o gal net ir speed, bet gerai žinau, kad be Cheat taip nepabėgtum.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 15 valandos(-ų), GeniukasVudis rašė:

kur cheat?

 

0:04 - 0:06 greitukas toks buvai.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

cia gi labymod modifikacija tokia fastspeed autosprint va jum labymodai "leidziami modai" fak ju labimod ten tam labimode pilna cytu yra visokiu auto speed sprintu ir ten kur stato kaktusu fermas pamirsau kaip vadinas ai va schematica ten pilna ir schematiku ir visokiu hack uzdrauskit visokius lebimod

  • Haha 4

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), HellPvp rašė:

cia gi labymod modifikacija tokia fastspeed autosprint va jum labymodai "leidziami modai" fak ju labimod ten tam labimode pilna cytu yra visokiu auto speed sprintu ir ten kur stato kaktusu fermas pamirsau kaip vadinas ai va schematica ten pilna ir schematiku ir visokiu hack uzdrauskit visokius lebimod

Naudojau kazkada labymod nera jokiu fastspeed jie neprideda to autosprint jo yra yra ir labymod ghost clientai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, HellPvp said:

cia gi labymod modifikacija tokia fastspeed autosprint va jum labymodai "leidziami modai" fak ju labimod ten tam labimode pilna cytu yra visokiu auto speed sprintu ir ten kur stato kaktusu fermas pamirsau kaip vadinas ai va schematica ten pilna ir schematiku ir visokiu hack uzdrauskit visokius lebimod

Durniau tu. Labymode yra auto sneak ir auto sprint ,bet jokiu fast spead ir schematicu. Cheatina jis ir viskas. Tokiem kaip jis reikia ip banus saut. Dar bando jis cia irodyti ,kad necheatina. Pagautas? Tai tegul sedi ramiai

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Tema rakinama.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.

×