Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

131 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 138

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Migdolas

[ Atmesta ❌ ] Patrik

Recommended Posts

Tavo vardas žaidime: eimantasltu
Peikiamo asmens vardas žaidime: Patrik
Už ką peikiate šį administracijos narį: atsitelino pabut tarpininku kol rašiau tekstą ką i ką mainėm tai būtų 4 spawner i 4max setus tai tas žmogus ištrynė resą ir mane nužudė praradau 1maxa ir 4hoperius o man Patrik sako kad mano bėdos jog nefilmavau o nefilmavau todėl kad jis buvo tarpininkas
Įrodymai: 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nėra ką CHATMODUI tokiu atveju daryt. Mesk ss užbaninsim tą scamerį ir itemus pasistenksim grąžinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 6 minutes(-ių), Patrik rašė:

Įrodymai?

Kokių tau reik? Kai atsitelinai tau rasiau viska kas į ką mainais tada mane nužudė tau i msg rašiau sakai nieko nemačiau tai tu su tuo zmogum susitariai??

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Flonder13 rašė:

Nėra ką CHATMODUI tokiu atveju daryt. Mesk ss užbaninsim tą scamerį ir itemus pasistenksim grąžinti.

Kokį įrodymą??? Kai pasitikėjau cm jog viska nusakys ka daryt tad jokiu ss nereikia as maniau o taip per konsole matytumet jog jis mane nuzude laika pasakyciau ir pns butu net mano žinutės kur sakiau ka į ką keisiu tad gal pabandytumet taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, EimantasLtu rašė:

Kokį įrodymą??? Kai pasitikėjau cm jog viska nusakys ka daryt tad jokiu ss nereikia as maniau o taip per konsole matytumet jog jis mane nuzude laika pasakyciau ir pns butu net mano žinutės kur sakiau ka į ką keisiu tad gal pabandytumet taip?

I mean chato ss tai tikrai galėjai padaryt su F2. Nėra sunku paspaust knopkę. O jei eini į resus tradint pats atsakingas. Nematau, kad ten buvo 3 lemu ferma ant kurios nebijojo ištrint resą.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 2 minutes(-ių), Flonder13 rašė:

I mean chato ss tai tikrai galėjai padaryt su F2. Nėra sunku paspaust knopkę. O jei eini į resus tradint pats atsakingas. Nematau, kad ten buvo 3 lemu ferma ant kurios nebijojo ištrint resą.

Negalvojau kad reiks daryt kadangi vistiek cm ateina tad jami Chat rasiau o po susinervines isjungiau lauk ta mc 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

@EimantasLtu tu paprašei manes atsitelinti jog patarpininkaučiau, atsiteleportavau pas tave ir net nespėjau atsisukti jau tave buvo nužudė, kitą kartą kviesk tarpininkauti mane saugioje vietoje, kurioje taves niekas nenužudys, nes šiuo atvėju aš niekuom padėti negalėjau.
 

Redaguota nario Patrik

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Patrik rašė:

@EimantasLtu
Tu paprašei manes atsitelinti jog patarpininkaučiau, atsiteleportavau pas tave ir net nespėjau atsisukti jau tave buvo nužudė, kitą kartą kviesk tarpininkauti mane saugioje vietoje, kurioje taves niekas nenužudys, nes šiuo atvėju aš niekuom padėti negalėjau.

 

Buvo resas istryne 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, EimantasLtu rašė:

Buvo resas istryne 

Mesk ss ir užbaninsim scameri ir daiktus atgausi. Kame bėda?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Flonder13 rašė:

Mesk ss ir užbaninsim scameri ir daiktus atgausi. Kame bėda?

Neturiu ss nes galvojau jog cm yra ir nereikia !

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, EimantasLtu rašė:

Neturiu ss nes galvojau jog cm yra ir nereikia !

Cm banint negali, nelabai suprantu ko tu tikėjais? Kad jis recordins visą žaidimą ir atsitelins pas tavę kai tave kerta jau?

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, EimantasLtu rašė:

Neturiu ss nes galvojau jog cm yra ir nereikia !

dar karta kartoju, aš net nespėjau atsisukt o tave jau buvo nužudė.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Ką tik, Patrik rašė:

dar karta kartoju, aš net nespėjau atsisukt o tave jau buvo nužudė.

Koks nespejai tu net spejai nait iki jo chest 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Flonder13 rašė:

Cm banint negali, nelabai suprantu ko tu tikėjais? Kad jis recordins visą žaidimą ir atsitelins pas tavę kai tave kerta jau?

Atsitelino sar nekirto o tikejaus kad jaigu kas rasyciau nusiskundima ir jis pritars kadangi cm visitek jo pasitikės o ten jo dar draugas buvo 100% ir sako jog nieko nematė nors buvo i mus atsisukęs nubėgęs prie chestu

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 minutes(-ių), EimantasLtu rašė:

Atsitelino sar nekirto o tikejaus kad jaigu kas rasyciau nusiskundima ir jis pritars kadangi cm visitek jo pasitikės o ten jo dar draugas buvo 100% ir sako jog nieko nematė nors buvo i mus atsisukęs nubėgęs prie chestu

Jeigu tu rašytum nusiskundima be įrodymu nors ir pritarčiau atmestu, nes reikia įrodymu ir aš to žmogaus net nepažystu, be to dar karta kartoju jog net nespėjau atsisukti o tave jau buvo nužudė

Redaguota nario Patrik

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 minute, Patrik rašė:

Jeigu tu rašytum nusiskundima be įrodymu nors ir pritarčiau atmestu, nes reikia įrodymu ir aš to žmogaus net nepažystu, be to dar karta kartoju jog net nespėjau atsisukti o tave jau buvo nužude

Spejai nes aš stovėjau prie vandens tu nubegai iki chestu tada as pradejau rašyt

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

CM yra atsakingi už serverio CHATĄ. Kaip matau nepateiki absoliučiai jokių įrodymų. Tema prirakinu dėl bereikalingų ginčų.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prašydamas chatmod'ų, kad patarpininkautu, galėtum paklausti ar jie bent filmuoja arba galėtum pats filmuoti ir būtų rami galva.
Pakalbėsiu su Patrik dėl tarpininkavimo.

Papeikimas atmestas.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Guest
Ši tema dabar uždaryta papildomiems atsakymams.
Sign in to follow this  

×