Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

127 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 138

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
HaVaN

Baniukas

Recommended Posts

ANKETA:

Vardas žaidime: Cnek
Jus užblokavo: Parzis
Priežastis: Žaidėjų apgavystė, bandymas pasipelnyti, Atsijungimas
Kodėl turėtum būti atblokuotas:
Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):

Screenshot_20230707_165833_mattecarra.chatcraft.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, žaidėjas -(a) rašė skelbime jog perka Protection 5 setą ir tu buvai pats pirmas kuris atrašė. Susitikote rezidencijoje ir F0z3r pervedė 90k tiesiai į rankas ir tu įdavei Protection IV setą ir tada čia aš jau buvau pakviestas, nes atsisakei gražinti pinigus, kai F0z3r tau gražino visą setą kurį įdavei, o  tu atsisakei atiduoti pinigus ir parašei "Man poh...." ir vien rašei, kad tai "jo kaltė" ir po kurio laiko paleavinai ir sakei rašynetis su tavo alt akauntu. 

Visi įrodymai apačioje.

A1.jpg

A2.jpg

A3.jpg

A4.jpg

A5.jpg

 

2023-07-07_16.52.21.png

Redaguota nario Parzis

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Žaidėjui rašiau kad parduodu P IV set'ą, jei žaidėjas pervedė pinigus kur rašiau kad parduodu P4 set'ą, ir dabar nori p5 setą, tai ne mano bėdos!!! 

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 5 minutes(-ių), HaVaN rašė:

Sveikutis /msg jam rašiau kad parduodu PROT IV

Screenshot_20230707_165310_mattecarra.chatcraft.jpg

Screenshot_20230707_165306_mattecarra.chatcraft.jpg

Screenshot_20230707_165303_mattecarra.chatcraft.jpg

Screenshot_20230707_165258_mattecarra.chatcraft.jpg

Screenshot_20230707_165255_mattecarra.chatcraft.jpg

Screenshot_20230707_165252_mattecarra.chatcraft.jpg

Žmogus aiškiai nesuprato apie kokį "P IV" kalbi, nors skelbime rašė, kad perka Protection V ir tau buvo sunku paaiškinti koks set tai yra ir pervedė ir tada suprato, jog čia Protection 4 setas ir priverei košės dar viduj žaidėjui su įvairiais pasiūlymais (paskutinė nuotrauka), Turbūt būtų buvę lengviau parodyti ar pasakyti koks tai iš tiesų setas, matosi jog žaidėjas galvojo, kad bandai parašyti "P Inv" (Ketvirta nuotrauka), bet viskas galėjo tikrai gerai išsiaiškinti jeigu nebūtum bandęs pasipelnyti lengvai iš tokių kurie yra naujesni žaidėjai.

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites
Prieš 1 valanda, HaVaN rašė:

Aš rašiau kad parduodu P IV /msg tai

Kaip pasakysi apie šias žinutės? Gaunasi taip, jog pardavinėjai P5 setą ir + 10k dėl extra P4 seto jeigu iki 100k pridėjai, dar labai viliojai jį su šituo setu, bet tik P4 perdavei. Čia viskas taip komplikuotai pagal tavo /msg žinutės😉🤔😅

edit_07072023_200027.jpg

edit_07072023_200722.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, visu pirmą už melagystę galima ir pridėti kokią dieną prie bausmės, nes man nieko net nerašei ir jokio susitarimo su tavim nebuvo. 

Kaip suprantu Norėjo nusipirkti P5 setą iš Cvekas nes Cvekas rašė jog turi tipo ir sumokėjo F0x3r ir išmetė P4 setą. Ir F0x3r iškart išmetė atgal setą pamatęs jog čia P4 ir sako grąžinti pinigus. Ir tada tu atsisakei, ir sakei, jog čia jo bėdos, bei sakei kalbėti su savo alt ir išėjai su pinigais iš serverio

Unban Nebus

-Tema Rakinama-

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite
Sign in to follow this  

×