Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

42 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 138

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Sign in to follow this  
Almosmama

Almosmama blogas banas

Recommended Posts

Vardas žaidime: Almosmama
Jus užblokavo: Goccu
Priežastis: afk buvimas ,nepridejimas i discorda
Kodėl turėtum būti atblokuotas: nes buvau isejas pasiimti savo apelsinu sulciu ir buvau AFK.
Užblokavimo nuotrauka (Privaloma):image.png.b55b22ada5bcc6e5b65d03d720d4c6cf.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Sveikas, taigi tau buvo pradėta patikra, nes turėjai reportų, po patikros uždėjimo po 3-4sec parašėj "brb". Laukiau tavęs 3 min, bet nesulaukiau iš tavęs jokio atsakymo (bandžiau rašyti ir į /msg tau), todėl buvai užblokuotas.

image_2024-02-18_122133094.png

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Na čia jau tavo problema, tikrai turėjai matyti jog pradėjau tau patikrą. p.s per altus irgi kaip pradedam tau patikrą parašai "brb", jeigu reiks pateiksiu įrodymus 😉

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Akivaizdziai turejai matyti. Pirma gavai ,,freeze" o tada parasei zinute 😄 

  • Teigiamas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Bet mane pakviete mama. As tikrai nemaciau, pareinu ir matau bana uz nieka. BUVAU ISEJAS APelsinu sulciu gerti (sveiziai spaustu)

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Nežinau kaip čia pagal taisykles, bet pagal normales taisykles buvai užšaldytas, kol judėjai ir nebuvai išėjęs afk, o kadangi vidurį patikros išėjai afk - tai yra tavo bėdos, aišku būtų geriau jeigu pagalba būtų filmavęs visą vaizdą (Mano rekomendacija - dėl tokių situacijų), bet aišku šiuo atvėju ir taip viskas puikiai suprantama pokalbių lange. (Tiesiog pasakau). Banas yra teisingas 100% (Žinau, kad ne man spręst, bet sakau pagal taisykles kurias buvau mokintas).

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Vienur rašai jog išėjai pasiimt apelsinų sulčių, kitur jog ėjau jų spausti. Nesutampa versijos + matosi jog pirmą matei jog pafreezino ir tik poto parašei žinutę. Juolabiau pats sutinki jog banas yra teisingas. Pagal mane banas tikrai teisingas

Dalintis šiuo pranešimu


Link to post
Share on other sites

Prisiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Jūs turite būti forumo narys norėdami komentuoti

Sukurti vartotoją

Prisiregistruokite mūsų bendruomenėje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau turite vartotoją? Prisijunkite.

Prisijunkite
Sign in to follow this  

×