Jump to content

MCSLIME.LT

Mūsų projektas vienas populiariausių Lietuvoje! Kas dieną prisiregistruoja apie 100 naujų žaidėjų. Diena vidutinis žaidėjų skaičius yra apie 120 žaidėjų.

Serverio informacija

mcSlime.lt - Populiariausias serveris Lietuvoje!

108 iš 140 žaidėjų

Serverio IP: mc.mcslime.lt

Šiandienos rekordas: 128

Serverio rekordas: 380

Rekordas pasiektas: 2021-05-04

Grupas

Užblokuotas
 • Pranešimai

  20
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • LAIMĖTA DIENŲ

  4

Grupas last won the day on Sausis 30 2023

Grupas had the most liked content!

REPUTACIJA

35 Naujokas

1 Sekėjas

Apie Grupas

 • Rankas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

14.788 profilio peržiūros
 1. Sveikas, Pradėkime nuo to, kad parašiai skelbima ' tpr glpvp ' kuris yra nereikšmingas, tarkim būtum parašęs ; ' Kviečiu ateiti pasidaužyti /tpr glpvp ' tuomet supraščiau ir nebučiau mutines, pagal esamas taisykles turėjai būti nubaustas, tavo pateiktuose įrodymuose jau matosi, kad buvo pažeista taisyklė.
 2. Jei toje duobeje, buvo jų ally, tai nemanau kad kažka reiktu baust, bet nežinau idėja nekažka. Jei įšoko vadinas būvo jų pasirinkimas. Prieš.
 3. Nežinau, nemanau kad tai būtų naudingą pačiam pvp, manau reikia palikti kaip ir yra dabar. Prieš.
 4. Išties gera, idėja pritariu, būtų daugiau veiksmo patiems FC nariams. Už.
 5. Tavo vardas žaidime: Grupas Giriamo asmens vardas žaidime: M416gIrL Priežastis: Giriu, kad išsprendė visas iškylusias mano problemas serverio klausimais, bei padėjo susigražinti savo prarastus daiktus dėl vagystes žalos. Atliko darbus tvarkingai ir greitai, noriu padėkoti dar karta /:) (AČIŪŪ) Btw: SLAVA UKRAINI!
 6. ANKETA: Tavo vardas žaidime: Grupas Giriamo asmens vardas žaidime: Dev1las Priežastis: Sveiki, norėčiau pasikalbėti apie "Dev1las" kuris prisijungė jau šią savaite į bcm tikrai norėčiau pagirti dėl jo pačio pozityvumo, nes jis moka motyvuoti žmones mane padarė motyvuotų per viena vakara, padėjo viskuom paaiškino detaliai ko tik paklausiau, galiu pasisakyti tikrai senai tokio gero veido tarp bcm nemačiau, tikrai vertas bent v. pagalbos ranko, tokiu tik daugiau myliu bučiuoju, Grupas.
×